Україна - Уельс. Огляд валлійської преси

Збірна України 29 Березня, 15:23 722
Україна - Уельс. Огляд валлійської преси
Про матч національної збірної в Києві більш-менш згадали лише великі видання Уельсу.

На результаті валлійці не особливо акцентують свою увагу. Видання South Wales Evening Post фокусує свою увагу на більш важливих речах, повідомляє ua-football.com.

«У товариському матчі з Україною резервні футболісти валлійської збірної отримали останній шанс довести, що гідні місця в заявці на Євро-2016. Вони програли Андрію Ярмоленку, який на 28-й хвилині забив єдиний гол у зустрічі. Однак важливий не рахунок на табло, а потенціал в розрізі річного турніру...
...На основі двох товариських матчів Кріс Коулмен отримав достатньо інформації і напевно зробить певні висновки. Але що відомо і без поглибленого аналізу: без лідерів в особі Гарета Бейла і Аарона Ремзі збірна Уельсу - зовсім інша команда».

Журналісти Wales Online в загальних рисах солідарні зі своїми колегами і закликають не думати про результат. Загальна картина того, що відбувається, така: валлійці дійсно розглядали минулі спаринги, в тому числі і з Україною, як можливість перевірити глибину резерву і його готовність до літньої поїздки до Франції.

»...Пропустивши гол Андрія Ярмоленка, збірна Уельсу програла свій передостанній матч у програмі підготовки до чемпіонату Європи. Ярмоленко забив на 28-й хвилині, але якщо не враховувати результат, то валлійці домінували більшу частину матчу. Останні 20 хвилин команда і зовсім провела на половині поля суперника. Але без Бейла і Ремзі виявилося дуже важко створити збірній України серйозні проблеми в обороні, все обмежилося напівмоментами...
...5 червня Уельс проведе ще один спаринг зі Швецією. І ось тоді вже напевно Коулмен виставить тих гравців, які захищатимуть честь валлійського прапора на французьких полях».