Ярослав ГРИСЬО: "Квитки на матч із Сан-Марино є шанс купити хіба що в когось зі спекулянтів"

Динамо Київ 6 Вересня, 10:15 725
Ярослав ГРИСЬО: Квитки на матч із Сан-Марино є шанс купити хіба що в когось зі спекулянтів
Президент Федерації футболу Львівщини Яролав Гресьо в інтерв'ю каналу «Футбол» розповів про те, яким чином Львів готується до поєдинку між збірними України та Сан-Марино та чи є шанс у вболівальників купити заповітний квиток на гру.

Президент Федерації футболу Львівщини Яролав Гресьо в інтерв'ю каналу «Футбол» розповів про те, яким чином Львів готується до поєдинку між збірними України та Сан-Марино та чи є шанс у вболівальників купити заповітний квиток на гру:

- Чи є шанс у людей, які ще не мають квитка на матч із Сан-Марино, потрапити завтра на гру?

Шанси, на жаль, малі. Хіба що квитки будуть в когось зі спекулянтів, тоді є шанс купити. Або люди, які купили дешеві квитки і бачать, що на них можна заробити, можуть свої продати. Іншого варіанту я не бачу, тому що вже тиждень була проблема зайвого квитка, а сьогодні я чув розмову футболістів нашої збірної, які хотіли квитки для своїх родичів, і вже для них немає. Так що можете собі уявити: зайвих квитків просто не існує.

-Яким чином люди будуть добиратися на футбол?

Будуть виділені додаткові маршрутки: як малі, так і великі. Вони будуть сполучені до кінг-кросу «Леополіс». До цього підготовлена служба доріг ДАІ, яка буде направляти і контролювати потоки. Також підготовлено біля 5000 паркувальних місць для індивідуального транспорту, так що я думаю, що, маючи досвід Євро-2012, ми готові до проведення матчу Україні-Сан-Марино.

-Чим зараз займаються футболісти Сан-Марино?

- Вони живуть у центрі Львова, в «Леополісі», мають можливість гуляти по центру Львова, і вони так групами й ходять. Збірна України також гуляє, особливо ті, хто знають Львів - Артем Федецький та інші. Також готуються до тренуванні на Арені Львів: збірна Сан-Марино тренується о 18:00, збірна України планує о 19:00 чи 19:15 - все залежить від того, коли завершить тренувальний процес команда Сан-Марино.