​Іван Яремчук: «Якість гри збірної України залишає бажати набагато кращого»

Збірна України 31 Березня, 10:09 516
​Іван Яремчук: «Якість гри збірної України залишає бажати набагато кращого»
Колишній півзахисник київського «Динамо» поділився враженнями від товариського матчу України проти Уельсу.

«Результат обох матчів, звичайно, позитивний, але якість гри залишає бажати багато кращого. Ударів мало, проходів флангами мало, як такої гостроти не було. Мені здавалося, що суперники вдома грають, а ну, не ми: вони більше контролювали м'яч, більше рухалися, різкіше, швидше.

Зрозуміло, що товариські матчі. Напередодні одні гравці зламалися, інших не викликали, і акцент робився на перевірку молодих хлопців. Але в цілому, я особливих вражень не отримав: всі монотонні, передачі в основному поперек або назад.

Люди, яких викликають у збірну, вже повинні вміти робити все - вони в своїх клубах доводять, а в збірній повинні виходити і показувати. Думки повинні бути на полі, а поки особливого враження їхня гра на мене не справила.
Хачеріді мені ззаду сподобався, як і вся оборона. А попереду гостроти особливо й не було. На жаль, немає у нас таких яскраво висунутих форвардів таранного типу, щоб мчали, як Шева у свій час брав м'яч, тягнув, забивав. Ярмоленко в своєму стилі діяв, свою звичайну гру показував, старався. Але він один, а повинні працювати обидва фланги, півзахист повинний створювати гостроту, робити чіткі подачі, а у штрафному гравці повинні боротися.

А ну, вдома потрібно атакувати. Адже окрім голу Ярмоленка у матчі з валлійцями як таких моментів і не було. У них, правда, теж не приїхали основні - Бейл, Ремзі, але все одно думав, цікавіше буде», - цитує Яремчука «СЕ».