10 легіонерів УПЛ, які стали тренерами

Динамо Київ 31 Березня, 16:35 1620
10 легіонерів УПЛ, які стали тренерами | 19-27
Хачкевич, Саблич, Йовічевич, Лукареллі та інші іноземці, які раніше грали в чемпіонаті України, а зараз розпочали тренерську кар'єру.

Мілан Обрадович очолив словенський «Копер», а Tribuna.com показує його колег, добре знайомих вам - Саблич, Маковський, Лукареллі та інші.

Володимир Маковський (асистент тренера «Іслочі», Білорусь)

Екс-футболіст «Динамо» і легенда білоруського футболу закінчив кар'єру в 2012 році в клубі «Городея». Там же почав тренувати, став асистентом головного тренера. Незабаром почав працювати асистентом Віталія Жуковського в «Іслочі», допоміг вивести команду з першої ліги у вищу. Зараз Маковський, як і раніше, асистент Жуковського.

Олександр Хацкевич (збірна Білорусі)

Після завершення кар'єри в 2007-му тренував юнацьку збірну Білорусі, «Вітебськ», потім чотири роки пропрацював головним тренером київського «Динамо-2» і в 2014-му отримав запрошення очолити головну збірну Білорусі.

Володимир Бурдулі (екс-тренер «Сіоні», Грузія)

Грузин, відомий в Україні за виступами за «Кривбас», «Зорю», «Таврію» і «Закарпаття», в 2013 році очолив середняк грузинського чемпіонату «Сіоні» і в першому ж сезоні виграв бронзу. Втім, у наступному чемпіонаті «Сіоні» тільки в останніх турах врятувався від вильоту, а Бурдулі після закінчення сезону пішов.

Крістіано Лукареллі («Туттокуойо», Італія)

Найкращий бомбардир Серії А-2004/05 і екс-форвард «Шахтаря», ставши тренером, змінює клуби так само часто, як раніше. Лукареллі виступав за 14 різних команд, а за неповні чотири роки тренерської кар'єри працює вже в п'ятому клубі. «Туттокуойо» - середняк третього італійського дивізіону. Інші команди Лукареллі-тренера були приблизно того ж рівня.

Сергій Єпуряну (збірна Молдови U-16)

Хавбек, який виступав в середині минулого десятиліття за «Ворсклу» і «Кривбас», закінчив кар'єру в 2012-му, а рік тому очолив юнацьку збірну Молдови.

Ненад Лалатович («Войводіна», Сербія)

Після двох не надто успішних років в «Шахтарі» Лалатович пограв ще два роки, потім став тренером і очолював вже сім різних сербських команд, в тому числі і «Црвену Звезду». Прямо зараз працює з «Войводиною», середняком сербського чемпіонату.

Гуванчмухамед Овеков (екс-тренер в «Ахалі», Туркменістан)

Гува виступав в Україні за «Арсенал», «Борисфен», «Ворсклу», «Зорю», але більше за все своєю грою запам'ятався в ФК «Харків». У 2014 році очолив туркменський «Ахал», виграв із ним срібло чемпіонату, але в наступному сезоні справи у команди йшли погано і Овеков подав у відставку.

Горан Саблич («Спліт», Хорватія)

У 2013 році екс-захисник «Динамо» став тренером і відразу ж очолив клуб вищого хорватського дивізіону «Спліт». Саме Саблич запросив туди Мілевського (а потім відрахував). Час від часу домагається непоганих результатів і грає в кваліфікаціях єврокубків.

Ігор Йовічевич (екс-тренер в «Карпатах»)

Розпочавши тренерську кар'єру в юнацькій команді «Карпат», Йові незабаром очолив основну команду, але через півтора року у нього закінчився контракт, який керівництво не продовжило.

Мілан Обрадович («Копер», Словенія)

Після семи років у «Металісті» Обрадович ще два роки пограв у Сербії, потім став помічником головного тренера словенського «Копера» Славко Матича. Після його відставки на початку березня очолив команду.

Андрій Федченков