Владислав Калітвінцев: «Поговорю з Ребровим щодо «Динамо» ближче до літа»

Динамо Київ 31 Березня, 17:32 527
Владислав Калітвінцев: «Поговорю з Ребровим щодо «Динамо» ближче до літа»
Півзахисник «Чорноморця» Владислав Калітвінцев розповів про своє повернення в Одесу і повідав про зимові збори з «Динамо», які закінчилися для футболіста травмою.

- Як було повертатися до Одеси? Чи відчуваєте в «Чорноморці» себе як вдома?

- Я повертався в «Чорноморець» з великим бажанням! Мене тут по-справжньому чекали, тому відчуваю себе в Одесі відмінно.

- Повернення в «Чорноморець» - це був заздалегідь заготовлений шлях в разі невдачі з «Динамо», або варіант утворився спонтанно?

- Йдучи з «Чорноморця», я знав, що в Одесі мене охоче приймуть в команду в будь-який час. Але тоді я не думав про повернення сюди, так як всі думки були про «Динамо».

- Чи були інші варіанти оренди, крім «Чорноморця»?

- Так, було кілька варіантів, але пріоритетним був все ж «Чорноморець».

- Новина про ваше повернення в «Чорноморець» з'явилася тільки 1 березня. До цього ви працювали індивідуально в Києві і приїхали до Одеси вже безпосередньо до відновлення чемпіонату в березні, або перебазувалися в «Чорноморець» ще під кінець лютого?

- В Одесу я приїхав тільки в березні, вже перед початком весняної частини сезону. До цього я заліковував травму, тренуючись за індивідуальною програмою.

- Як зараз оцінюєте свій стан? Уже вдалося вийти на оптимальний ігровий рівень, або це лише попереду?

- На жаль, але моя ігрова форма залишає бажати кращого, тому про минулі рівні говорити дещо рано.

- В «Чорноморці» за зиму нічого не змінилося? Можна було з ходу, без притирання, йти в бій?

- Так, все залишилося як і раніше, вимоги ті ж. Так що я зміг швидко влитися в тренувальний процес і почати повноцінно працювати з командою.

- Взимку в «Чорноморець» прийшло чимало новачків. Це трохи «похитнула» вашу зіграність з партнерами в порівнянні з осінню?

- Ні, не похитнуло, все нормально. Колектив дуже згуртований, а на тренуваннях ми постійно відпрацьовуємо різні варіанти взаємодії.

- Восени Бабич іноді використовував вас в центрі на позиції під нападаючим. Які враження були від такої перестановки, і чи можливий такий хід в майбутньому?

- Мені цікаво грати в центрі під форвардом, це амплуа мені подобається. А чи буду я знову виходити на цьому місці - ще не знаю. Можливо, але це рішення буде приймати тренерський штаб.

- Ваш перший матч після повернення не вдався в плані результату - поразка від «Олександрії» 1:2. Цей же матч вийшов для Чорноморця третім без перемоги навесні. Чого, на ваш погляд, не вистачає для добування позитивних результатів?

- На мій погляд, в деяких моментах нам не вистачає ігрової дисципліни, що заважає отримувати більше користі від хороших епізодів.

- Після програшу «Олександрії» трибуни трохи освистали «Чорноморець». Якщо згадувати осінні матчі, вперше доводилося бачити таку реакцію уболівальників?

- Чесно кажучи, таку реакцію в Одесі бачив вперше. Але подібні емоції уболівальників можна зрозуміти, адже «Чорноморець» не заслуговує бути на такому місці в турнірній таблиці. Але ми віримо в те, що виправимо ситуацію і поліпшимо позиції клубу команди в чемпіонаті.

- Як сприймаєте той факт, що у «Чорноморця» поки тільки одна перемога в сезоні? Або в даній ситуації більше важливий сам командний прогрес, ніж результат?

- На даному етапі «Чорноморцю» в першу чергу потрібен результат. Я бачу, що у команди є прогрес, і ми зробимо все можливе, що б у «Чорноморця» була не одна перемога в турнірній таблиці.

- Як вам нова форма «Чорноморця»? У команді жартують, що нова екіпіровка - явно нефартова?

- Ні, таких жартів не чув.

- Наприкінці січня у вас трапилася травма коліна, через яку довелося припинити роботу на зборі в «Динамо». Як коліно зараз, вже не турбує?

- В принципі, я вже забув про ту травму, і не особливо хочу її згадувати. Зараз тренуюся і граю з великим задоволенням, адже коліно вже не турбує.

- Чи стала ця травма визначальним фактором і головною перешкодою, щоб залишитися в «Динамо» на весняну частину сезону?

- Це був один з факторів, який завадив мені залишитися в «Динамо».

- Сергій Ребров був готовий чекати відновлення, щоб ви отримали шанс у першій команді навесні? Або в цьому не було сенсу, не пройшовши з «Динамо» повні збори?

- Ми прийняли рішення, що на даний момент для мене буде краще грати за «Чорноморець» і набиратися досвіду в Прем'єр-лізі, ніж залишатися в «Динамо».

- Про що домовилися з Ребровим щодо перспектив в «Динамо»? До цієї теми повернетеся влітку після оренди в «Чорноморець»?

- Так, про це поговоримо з тренером ближче до літа.

- Цієї зими для вас була більш сприятлива ситуація закріпитися в «Динамо», ніж влітку-навесні 2015-го?

- Так, ситуація була більш сприятлива. Адже осінню частину сезону я провів стабільно, граючи за «Чорноморець», набрався впевненості в ігровому плані.

- Після піврічної оренди в «Чорноморці» були повністю готові заявити про себе в Києві, якби не травма?

- Так, після закінчення оренди була тільки одна мета - закріпитися в «Динамо».

- Чого зараз хочеться досягти в «Чорноморці» в першу чергу?

- Хочеться так само впевнено грати в кожному матчі, як восени, і допомогти «Чорноморцю» піднятися в турнірній таблиці.

- Восени ви забили чотири м'ячі. На весняну частину сезону ставите собі певну «гольову планку»?

- Конкретно щодо кількості голів - немає. Виходячи на поле в кожній грі, просто ставлю собі завдання максимум - відіграти якісно і принести користь своїй команді, - розповідає Владислав у інтерв'ю для sportarena.com.