Ігор Жабченко: «Якщо ми наносимо три удари по чужих воротах, то як ми хочемо забивати?»

Збірна України 31 Березня, 17:57 458
Ігор Жабченко: «Якщо ми наносимо три удари по чужих воротах, то як ми хочемо забивати?»
Колишній гравець збірної, а наразі тренер першолігового «Горняка-Спорту», розповів, які проблеми має наша збірна.
«Для тренера найголовніше, щоб його команда перемогла. Але, звичайно, хочеться, щоб при цьому вона яскравіше грала в атаці. Поки ми цього не побачили. Сподіваємося, ближче до Євро збірна буде більш агресивно діяти попереду. Адже, погодьтеся, три удари за 90 хвилин в матчі з Уельсом - замало.
Хотілося все-таки і в другій зустрічі подивитися Петряка, інших молодих футболістів. Викликати гравців і не випускати їх, це, на мій погляд, не зовсім правильно. Якщо більше довіряти молоді, тому ж Петряку, Будковському, то саме в таких матчах вони швидше б набиралися впевненості, психологічної стійкості. А перспективна молодь у нас є, і Коваленко яскравий тому приклад. Він і в «Шахтарі» вже грає на високому рівні, і в збірній у нього всі шанси закріпитися.
Найсильніших викликали - тих, хто яскраво себе проявляє за клуб. Вважаю, Путівцев досить непогано виглядав в матчі з Кіпром, можна було і Селіна подивитися в справі, людина грає в Греції. Знову-таки не було Коноплянки, і у нас відразу ж виникли проблеми з вигадкою на лівому фланзі атаки. Хоча Гусєв досить впевнено зіграв.
В першу чергу, мене турбує беззуба гра в атаці, де не вистачає свіжості. Якщо ми з флангів «стріляємо» всього трьома-чотирма передачами і наносимо три удари по чужих воротах, то, як ми хочемо забивати?! Потрібно більше навантажувати нападників, вриватися з центральної зони. Так, Ярмоленко грає вперед, але це один Ярмоленко, а вся решта де?! Добре, хоч перемагають», - передає слова Жабченка «СЕ в Україні».