Олександр Головко: «Я не спокійний ні за одну лінію»

Збірна України 1 Квітня, 13:47 449
Олександр Головко: «Я не спокійний ні за одну лінію»
Головний тренер молодіжної збірної України прокоментував спаринги з Австрією (1:0) і Грузією (3:3) та перспективи своєї команди у відбірковому турнірі Євро-2017.

«Це був етап підготовки до відбіркового турніру, який, якщо ніхто не забув, ще триває - 27 травня у нас вже гра з македонцями. І нам потрібно було приблизно відсотків на 80-90 визначитися з людьми, готовими вирішувати завдання. Його ніхто не відміняв. Цілком природно, що добиватися цих цілей легше через спаринги з хорошими суперниками і через результат.

Два матчі вийшли різними. У першому поєдинку використовували склад, який більш-менш грав в останніх зустрічах, і хлопців, які приїхали нові - той же Юрченко, спробували його подивитися. Він - капітан цієї команди, зрозуміло, ми викликали його. А в другій грі спробували вже інших людей, ну, і позиції міняли: близько шести-семи чоловік були не те, що нові, але в тих поєднаннях, в яких вони грали, вони діяли перший раз. Звичайно, були певні помилки, але загальний характер матчів і те, як складався остаточний підсумок зустрічі з Грузією, дозволяє вважати, що результат все-таки позитивний.

Євро-2017? Я не спокійний ні за одну лінію. Як тільки тренер вважатиме, що у нього все чудово в якійсь лінії, на цьому все і закінчиться. Є куди рости, є кому рости. Інша справа, і це найголовніший момент, щоб, тьху-тьху-тьху, всі були здорові саме до середини і кінця травня, щоб не було проблем з травмами. Та й приємних проблем хотілося б не надто багато: адже багатьох можуть забрати і в національну збірну. Правда, подібні накладки не завжди виникають між національною та молодіжною командами, думаю, якось ми їх повирішуємо. Головна проблема, ще раз повторюся, це здоров'я самих футболістів. А там вже і будемо визначатися, хто кращий, хто гірший, стан покаже.

Команда, яка називається U-20, буде збиратися паралельно з молодіжною збірною. Наступного разу ми проведемо збори в кінці травня, і у команди U-20 заплановано виїзд до Словаччини, де вона зустрінеться зі словацькою молодіжкою (U-21). Ми ж в цей час граємо з Македонією. А потім об'єднана команда, складена з двох цих наших збірних, буде виступати на Меморіалі Лобановського», - цитує Головка «Золотий талант України».