Найбільш видовищні команди та матчі УПЛ в березні

Динамо Київ 1 Квітня, 14:40 671
Найбільш видовищні команди та матчі УПЛ в березні
Рейтинг, в якому лідирує «Динамо», «Шахтар» - середняк, а головний аутсайдер - «Карпати».

Агентство «Євро-Рейтинг» за підтримки компанії «Media Team» на сайті Tribuna.com підводить підсумки березневих футбольних баталій. Матчі 17-19 турів дозволили нам визначити переможців і аутсайдерів у наступних номінаціях: найвидовищніший тур, найбільш видовищний клуб і найбільш видовищний матч березня.

Найбільш видовищний матч був зіграний у 18-му турі між «Дніпром» і «Шахтарем» (4:1). Поєдинку був притаманний весь набір незабутнього футбольного дійства: хвацько закручена інтрига, динамічність і безкомпромісність гри, достаток голів, участь великої кількості збірників. Не дивно, що рейтингова оцінка матчу виявилася найвищою: 6,9 балів. До п'ятірки найбільш привабливих поєдинків увійшли також ігри: «Металіст» - «Ворскла» (0:3) - 5,8 бала, «Чорноморець» - «Олександрія» (1:2) - 5,7 бала, «Зоря» - «Чорноморець» (4:0) - 5,5 балів і «Карпати» - «Динамо» (1:2) - 5,4 бала.

Трійку аутсайдерів склали матчі: «Волинь» - «Сталь» (1:0) - 3,5 бала, «Чорноморець» - «Карпати» (0:0) - 3,5 бала і «Олімпік» - «Волинь» (1:1) - 3,6 бала. Ймовірно, для глядача дивитися такі ігри без ризику вивихнути щелепу - дуже складно.

Найбільш видовищним туром визнаний 18-й, коли середній рейтинговий бал поєдинків був зафіксований на рівні 4,87 бала. А ось в 19-му турі видовищна складова відійшла на другий план - тільки 4,68 бала. Ймовірно, команди-лідери вже готували своїх футболістів до матчів за збірні та не викладалися. «Шахтар» взагалі не грав через зняття зі змагань запорізького «Металурга». А середняки й аутсайдери, хоча і постаралися заповнити нішу, повністю компенсувати втрату привабливості не змогли.

Для визначення лауреатів в номінації «найбільш видовищна команда» був здійснений наступний підрахунок балів: якщо поєдинок завершився внічию, бали розподілялися порівну між двома командами, з розрахунку 50 на 50. В іншому випадку переможцю присуджувалося 2/3 балів, тому, хто програв - 1/3.

Найбільш видовищною командою березня визнане київське «Динамо», котре набрало рівно 10 балів. У п'ятірку увійшли також: «Дніпро» (9,20 бала), «Олександрія» (8,1 бал), «Зоря» (7,53 бала) і «Металіст» (6,57 балів). Найбільш нудними командами виявилися «Карпати» (4,98 бала). Компанію їм склали також «Говерла» (5,02 бала) і «Чорноморець» (5,48 балів). Варто зазначити, що для двох останніх знаходження на нижніх позиціях досить прикре: «Говерла» зіграла тільки два поєдинки, тому і має настільки низький рейтинг. А «Чорноморець», хоч і взяв участь в двох з п'яти найбільш видовищних матчів, обидва ці поєдинки програв. А єдине отримане одеситами очко було набране в одній з найбільш нудних ігор чемпіонату з «антипереможцем» даної номінації - львівськими «Карпатами».

Після ігор збірної, з 1 квітня, чемпіонат України буде відновлений. Сподіваємося, що вже найближчі ігри подарують нам незабутнє видовище. Хоча, виходячи з розкладу зустрічей і якогось «постзбірного синдрому», ми не можемо прогнозувати високі показники видовищності в 20-му турі.

Рейтинг видовищності матчу - оцінка привабливості гри для глядачів. В основу оцінки закладено низку показників, що характеризують інтенсивність, динамічність, безкомпромісність, змістовність гри. Рейтинг розраховується за наслідками кожного туру чемпіонату України. Розрахунок проводиться за методикою Рейтингового агентства «Євро-Рейтинг» за аналітичної, інформаційної та графічної підтримки «Media Team».Рейтинг зрелищности тура

Рейтинг зрелищности клуба

Рейтинг зрелищности матчей