Кравець та Федецький стали гостями нової рубрики «Великого футболу»

Динамо Київ 1 Квітня, 17:56 589
Кравець та Федецький стали гостями нової рубрики «Великого футболу»
​3 квітня в авторському проекті Олександра Денисова «Великий футбол» відбудеться прем’єра нової розважальної рубрики «Грай головою!».

Гравцям національної збірної запропонують продемонструвати свої інтелектуальні здібності, - інформує footballua.tv.

Директор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» Олександр Денисов розповів про ідею нової рубрики:«Гравці національної збірної, які є прикладом для мільйонів футбольних уболівальників, повинні, так би мовити, включати голову не тільки під час гри, але й за межами поля. Крім того, серед футболістів є багато розумних та веселих людей, подивитися на яких у незвичайних умовах буде цікаво нашим глядачам. В кожній програмі між собою будуть змагатися два збірники. Переможе той, хто дасть більше правильних відповідей. Враховуючи те, що до ЄВРО-2016 залишилося лише 10 тижнів, усі питаня ми присвятили цьому турніру, країні-організатору та національній збірній України».

У першому випуску рубрики випробуванню піддалися два Артеми – Федецький і Кравець. Побачити, як зіркові футболісти справилися з інтелектуальними завданнями, а також детальний аналіз матчу збірної України проти Уельсу та матчів чергового туру УПЛ можна буде в програмі «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» в неділю, 3 квітня, о 21:20.