Юрій Мороз: «Гравці відчувають, що до них прикута увага Сергія Реброва»

Динамо Київ 1 Квітня, 20:19 462
Юрій Мороз: «Гравці відчувають, що до них прикута увага Сергія Реброва»
Асистент старшого тренера молодіжної команди «Динамо» Київ прокоментував перемогу своєї команди у грі з «Олександрією» (5:1).

- Наші хлопці почали гру з величезним бажанням, старалися, виконували на футбольному полі всі ті вимоги, які ми їм запропонували на установці. Сьогодні ми дуже добре діяли на флангах, комбінували і в середині поля, надійно зіграли в обороні. У хлопців було величезне бажання показати якісну гру і добитися позитивного результату.

- Наскільки очікуваним був такий активний старт вашої команди? Чи такою була установка?

- Грати так – це вимога до київського «Динамо», до того ж, турнірне становище зобов'язує нас не зменшувати обертів. Хлопці почали активніше, швидше додавати, знаходять нитки гри, зіграності, адже це вже наша четверта або п'ята гра після перерви. До того ж, основна когорта наших гравців працювала з першою командою. Вони відчувають, що до них прикута пильна увага тренерського штабу першої команди на чолі з Сергієм Ребровим, і намагаються активно проявляти себе в кожній грі, в кожному ігровому епізоді.

- Чи міняли ви тактику гри команди у перерві, коли «Динамо» вже вело з різницею в три м'ячі?

- Ні, ми нічого не змінювали, структура гри залишилася колишньою. Змінилися лише деякі прізвища на футбольному полі. У нас була розмова з Сергієм Станіславовичем про те, щоб Микита Корзун зіграв 45 хвилин. Він сьогодні отримав хорошу ігрову практику, був активний. По грі до нього немає жодних претензій.

- У другому таймі «Динамо» грало вже не так активно в атаці. Чи вплинули на це зовнішні фактори – стан газону, гра проти вітру?

- Думаю, в першу чергу на це вплинув результат першого тайму, який дав душевний спокій нашим футболістам. Хоча ми говорили футболістам у роздягальні, що вони повинні грати, ніби рахунок 0:0, і проявляти агресію при грі як в атаці, так і в обороні, активно пресингувати. Через ці ігри вони повинні готуватися, проявляючи себе на максимальних зусиллях, щоб бути конкурентоспроможними для боротьби за місце у складі першої команди.

- У першому таймі «Динамо» візуально частіше і активніше атакувало правим флангом. Такою була установка або просто дав слабину лівий фланг оборони «Олександрії»?

- Просто через правий фланг частіше закінчувалися атаки. Лівий фланг теж був активним. Але правий фланг, де спочатку діяв Бесєдін у зв'язці з Тимчиком, дуже яскраво зіграв. Хоча активними були і Очигава з Михайличенком на протилежному.

- Як оціните гру Бесєдіна на фланзі? Це для нього новий досвід?

- Він вже грав на фланзі у матчі з луганською «Зорею». І Яремчук, і Бесєдін можуть зіграти на фланзі. Немає нічого страшного в тому, що Бесєдін з нападника стане крайнім півзахисником. Сьогодні універсальні гравці потрібні скрізь, і Бесєдін не є винятком.

- Що ви підказували Артему у другому таймі, після чого він знову заграв активно?

- Сучасні вимоги до футболіста такі, що він повинен працювати на полі не монотонно, а вибухати епізодами. Повинен бути рваний темп. Ми вимагали від наших гравців підтримувати у другому таймі рваний темп, контролювати м'яч, чергувати швидкі контратаки і позиційні атаки. Але результат першого тайму трохи розслабив, заспокоїв хлопців, і вони не так активно проявляли свої кращі якості по перерві, — наводить слова Мороза офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.