«Олександрія» - «Динамо»: Стартові склади команд

Динамо Київ 2 Квітня, 19:07 664
«Олександрія» - «Динамо»: Стартові склади команд | 19-27
До вашої уваги - стартові склади, онлайн трансляції матчу «Олександрія» - «Динамо» Київ.

«Олександрія»: Новак, Микицей, Куліш, Пономар, Полярус, Запорожан (К), Шендрік, Путраш, Банада, Козак, Басов.

Запасні: Леванідов, Леонов, Чорній, Грицук, Чеботаєв, Імереков, Есеолда.

«Динамо» Київ: Шовковський (К), Хачеріді, Сильва, Віда, Антунеш, Гусєв,Велозу, Сидорчук, Рибалка, Ярмоленко, Мораес.

Запасні: Рудько, Макаренко, Гармаш, Буяльський,Петрович, Яковенко, Теодорчик.

До початку зустрічі декілька хвилин. Для вас текстову трансляцію проведе Биховець Олександр.

1. Матч розпочався!

2. Активно почали господарі, але поки що без гостроти.

3. Заповнені трибуни на стадіоні, женуть своїх улюбленців в атаку, але поки що ритм гри не дуже високий.

4. Полярус пробив, але удар пішов вище воріт.

5. Більше м'ячем володіє Олександрія, дуже сміливо грають підопічні Шарана.

6. Тримають кияни м'яч на своїй половині поля.

7. Ярмоленко подавав на Мораєса, але захисники не дали можливості пробити бразильцю.

8. Полярус мав непоганий момент для націленої передачі, але його навісна передача вийшла дуже неточною.

9. Сидорчука збили в центрі поля.

10. Непогана передача на Куліша була зроблема з центру поля, але Шовковський встиг забрати м'яч.

11. Данило робив навісну, але Путраш заблокував цю передачу.

12. Велозу грубо фолить в атаці проти Банади, за що отримує жовту картку.

13. Данило фолить проти Куліша, багато грубості у нас.

14. Велозу потужно пробив, але Новак відбив. Буде кутовий.

15. ГООООЛ. Велозу виконав передачу, а Віда головою пробив у дальній кут! 1-0.

16. Ось і перша пауза у нас. Надиміли фанати, арбітр зупинив гру.

19. Гру поновлено.

20. Кияни активно атакують, господарі таке враження, що не відійшли від пропущеного голу.

21. Ярмоленко фолить в атаці.

22. Шовковський вкотре вдало зіграв на виході.

23. Прекрасна подача Данило Сілви, але Мораєс і Гусєв не дістали м'яч.

24. Путраш грубо фолить проти Ярмоленка, за що отримав попередження.

25. Кияни контролюють м'яч у центрі поля.

26. Полярус пробив з-за меж штрафного, але дуже невдалий удар вийшов.

27. Данило отримав по ногах, кияни швидко розіграли штрафний.

28. Антунеш робив навісну передачу, але його навісна вийшла жахливою и неточною.

29. Гусєв фолить, буде штрафний для господарів.

30. Відбились кияни, нічого гострого Олександрія не створила.

31. Сидорчук у відчайдушному підкаті відібрав м'яч у Путраша, який апелював до арбітра, але все було за правилами.

32. Продовжуть кияни атакувати, господарі грають від оборони.

33. Велозу знову жорстко фолить, а у нього вже є картка, треба обережніше грати Мігелю.

34. Пономар фолить проти Хачеріді в атаці.

35. Путраш порушує правила біля свого штрафного, кияни швидко розіграли м'яч, але дуже поспішили, краще б навісну передачу зробили.

36. Рибалка пробив лівою, але не вийшов у нього удар.

37. Заспокоїлась у нас гра остаточно, без моментів гра.

38. Новак на виході відмінно зіграв, кулаками виніс м'яч.

39. Пауза у нас, Басову потрібна допомога.

41. Все добре у Басова, гру поновлено, господарі в атаці.

42. Кияни спокійно контролюють м'яч у себе, Олександрія не поспішає пресингувати.

43. Петрович і Макаренко пішли розминатися. Чекаємо їх виходу у другому таймі.

44. Олександр Шовковський на виході знову блискуче грає.

45. ГООООООООООЛ. Браво ЯРМОЛЕНКО! Андрій прорвався по флангу, увірвався до штрафного і віддав прекрасну передачу на Гусєва, який уже у порожні ворота забиває гол! 0-2!

ВСЕ. Перерва. Динамо веде у рахунку 0-2. Голи забивали Олег Гусєв і Домагой Віда. Відпочиваємо 15 хвилин.

46. Другий там розпочався.

47. Замін у перерві не було. Олександрія знову, як і на початку першого тайму, активно починає грати.

48. Тримають господарі м'яч у центрі поля.

49. Козака збили на фланзі, буде штрафний.

50. Ярмоленко непогано віддав на Мораєса, але удар бразильця заблокували.

51. Ярмоленко майже вибіг віч на віч з голкіпером, але захисники встигли вибити м'яч.

52. Олег Гусєв засильно віддав на Мораєса, знову пробити як слід не вдалося.

53. Ярмоленко накрутив на фланзі захисника і пробив, але Новак перевів м'яч на кутовий.

54. Відбились господарі, досить гаряче було у штрафному.

55. Полярус втікав до контратаки, але Данило у відборі зіграв відмінно.

56. Микицей фолить у центрі поля, розіграли кияни м'яч.

57. Шендрик отримав жовту за фол проти Мораєса.

58. Куліш покидає поле, а виходить Леонов.

59. Мігеля Велозу грубо збили в центрі поля. Лежить на газоні португалець, пауза у нас.

60. Полярус йде з поля, а виходить на газон Черній.

61. Велозу поки що за межами поля, але схоже, що все добре з ним, скоро повернеться на поле.

62. Кутовий для Динамо з правого флангу.

63. Гусєва завалили на половині поля Олександрії, буде гострий стандарт для Динамо.

64. Жорстке зіткнення Хачеріді и Новака, обидва лежать на газоні, ще одна пауза у нас.

65. Все добре з гравцями, гру поновлено.

66. Гусєв прекрасну передачу зробив на Мораєса, але Басов головою дістав цей пас.

67. Низький темп гри, моментів у нас зовсім мало.

68. Перший кутовий для Олександрії. Розіграли його господарі, але Велозу знову вибив м'яч на кутовий.

69. Цього разу Хачеріді виносить м'яч подалі.

70. Банада пробив з-за меж штрафного, але вище воріт.

71. Мораєс піймав крота, неприємний момент, добре, що без травми.

72. Хачеріді отримав жовту картку за зрив атаки.

73. Антунеш заробив кутовий з лівого флангу.

74. Мораєс у офсайді.

75. Ще один кутовий для Олександрії.

76. Олександр Яковенко виходить замість Олега Гусєва.

77. Грицук виходить замість Козака, остання заміна у господарів поля.

78. Данило заробив кутовий.

79. Яковенко після подачі з кутового пробив, але вище воріт м'яч полетів.

80. Сидорчук йде з поля, а виходить Буяльський.

81. Банада лежить на газоні, потрібна йому допомога.

82. Начебто все гаразд з гравцем Олександрії, гра продовужється.

83. Перший гострий момент у другому таймі. Яковенко зробив простріл, а може це й такий удар був, але як би там не було, м'яч летів у бік Ярмоленка, але Андрій не очікував такого пасу і не встиг переправити м'яч у пусті ворота.

84. Мораєс пішов з поля, а вийшов Теодорчик.

86. А осі і момент у Олександрії, Грицук через себе пробив, але Шовковський рятує команду.

88. Після такого сплеску моментів, гра трішки заспокоїлась. Команди дограють вже потроху матч.

89. Буяльський головою пробив вище воріт.