Ліга Парі-Матч. 20-й тур для орендованих динамівців

Динамо Київ 3 Квітня, 20:06 736
Ліга Парі-Матч. 20-й тур для орендованих динамівців | 19-27
20-й чемпіонату України виявився невдалим для орендованих динамівців - жодної перемоги в активі їх команд.

Більш того, харківський «Металіст», за який виступають Ігор Харатін та Дмитро Рижук, навіть був недалеко від встановлення антирекорду УПЛ, програвши «Шахтарю» з рахунком 8:1. Харатін мав вийти у стартовому складі харків’ян, проте отримав пошкодження на передматчевій розминці, тому його місце в основі зайняв Ралюченко. Тим не менш, Ігор вийшов на заміну на 60-й хвилині, коли рахунок на табло вже був 5:1. А Дмитро Рижук так і залишився в запасі команди Олександра Севідова.

Полтавська «Ворскла» Дмитра Хльобаса не пропустила жодного м'яча у домашньому матчі зі «Сталлю», проте й забити не зуміла. В результаті – 0:0, а Хльобас зіграв 74 хвилини, після чого поступився місцем на полі Сапаю.

Матч «Волинь» - «Чорноморець», головним арбітром якого вперше в історії чемпіонату України була жінка – Катерина Монзуль, також закінчився внічию (1:1). Одесити, у стартовому складі яких з’явилися Владислав Калітвінцев та Олексій Хобленко, більшу частину матчу грали вдесятьох, що не завадило їм забити першими. Проте «Волинь» вже в компенсований час зрівняла рахунок. Орендованих динамівців на той момент на полі вже не було – Калітвінцева замінили на 51-й хвилині, а Хобленка – на 80-й.

Участь Віталійса Ягондінскіса, Олексія Савченка, Віталія Гемеги та Ореста Кузика (а також два видалення в «Олімпіка») не допомогли ужгородській «Говерлі» у матчі з донеччанами. Команда В’ячеслава Грозного програла вдома з рахунком 0:2. Крім того, «Говерлі» може загрожувати технічна поразка – через появу на полі дискваліфікованого Ягодінскіса (на фото). Нагадаємо, Віталійс отримав дискваліфікацію на три гри через неспортивну поведінку у минулому турі, але попри це вийшов сьогодні у стартовому складі.