Віктор Леоненко: «Гра «Динамо» відрізняється від збірної лише тим, що Ребров робить заміни»

Динамо Київ 3 Квітня, 22:59 547
Віктор Леоненко: «Гра «Динамо» відрізняється від збірної лише тим, що Ребров робить заміни»
Експерт програми «Великий футбол» пройшовся по грі київського «Динамо» у поєдинку з «Олександрією» (0:2), а також порадив Андрію Ярмоленку не ганятися за голами.
«Що зробило «Динамо» в цьому матчі? Один удар, кутовий, Ярмоленко придумав другий гол. А якби Ярмоленко його не придумав? Йому не потрібно ганятися за голами. Він придумав другий гол, Путраш у цей час добре спав. У Андрія проти «Олександрії» виходило все. Шановний Андрію Ярмоленку, віддавай паси, грай на команду – і не потрібно тобі забивати! Будеш найкращим гравцем країни, а коли поїдеш за кордон, тебе будуть розглядати не як бомбардира, а як крайнього півзахисника, який робить багато флангових передач.

«Динамо» як лідер чемпіонату має виглядати солідніше. Потрібно грати в футбол! У мене питання до Ігоря Михайловича (Суркіса. – Прим. Ред.): чим ця гра відрізняється від гри збірної? Ярмоленко так само придумав гол, а де інші моменти? Різниця лише в тому, що Ребров робить заміни, а Фоменко – ні. Беззуба гра», - заявив Леоненко в ефірі каналу «Футбол 1».