Артем Федецький: «У збірної України божевільний потенціал!»

Збірна України 4 Квітня, 13:16 681
Артем Федецький: «У збірної України божевільний потенціал!»
Захисник «Дніпра» та збірної України вважає нинішній склад нашої національної команди найсильнішим за всю історію незалежності України.

«Знаєте, я лягаю і прокидаюся з думкою про чемпіонат Європи, тому що для будь-кого футболіста участь у континентальному форумі - це мрія дитинства, певний виклик. Регулярно прокручиваю в голові якісь моменти, вивчаю суперників по групі, придивляюся до футболістів і їх манери ведення гри. Але ви не подумайте, що я цілком переключився на Євро-2016 і вже не думаю про клубні справи. Тільки проводячи хороші матчі в «Дніпрі», я можу тримати себе у формі та розраховувати на участь у французькому форумі. Так що зараз гранично концентруюся на внутрішньому чемпіонаті, в якому наша команда веде відчайдушну боротьбу за бронзові нагороди», - розповів Федецький у інтерв'ю газеті «Команда».

«Німеччина - діючий чемпіон світу, що тут додати. Команда сильна, але нам дуже хочеться спростувати знамените твердження, згідно з яким «на поле виходять 22 футболісти, а перемагають завжди німці». Ті ж англійці наприкінці березня наочно показали, як зупинити машину Йоахіма Льова, перевернувши хід матчу з ніг на голову. Так що нічого неможливого немає. Загалом, головне, спокійно готуватися, аналізувати, а там - холодний розум з гарячим серцем нам на допомогу!

З поляками ми двічі змагалися у відборі до ЧС-2014 і обидва рази перемогли (3:1 і 1:0). Склад у них практично не змінився, хоча свою гру наші сусіди трохи поліпшили, а група футболістів тепер виступає в хоро-ших європейських чемпіонатах. Вважаю, у поляків достатньо гравців, які можуть доставити нам неприємності.

Британці - темні конячки в нашій групі. Розбір гри цієї збірної ще попереду. Коли проаналізуємо індивідуальні та командні дії ірландців детально, тоді можна буде говорити щось конкретніше.

Який потенціал у нашої команди? Божевільний! Вважаю, що у нас один із найсильніших складів за всю історію незалежності. Як не крути, наше першочергове завдання - це вихід у плей-офф, а там подивимось. Апетит, як кажуть, приходить під час їжі... Група у нас хороша, різнопланова, а суперники по зубах. Хіба що німці стоять особняком», - вважає Артем.