«Дніпро» зустрівся з родинами бійців АТО
Футбол України 411 4 Квітня, 14:32

Команда Мирона Маркевича запросила на свою клубну базу сім'ї українських військових, які служать в зоні АТО.

3 квітня гості, що приїхали з різних куточків Дніпропетровської області, відвідали базу «Дніпра», де мали можливість сфотографуватися та взяти автографи у футболістів та тренерів команди, повідомляє офіційний сайт «Дніпра».

До членів сімей приєдналися і кілька військовослужбовців. Деякі знаходяться зараз у Дніпропетровську на лікуванні, а дехто буквально вчора повернувся з передової - і тут же виконав доручення однополчан передати прапор України з побажаннями та підписами бійців. Назад, на «передок», зрозуміло, також були відправлені презенти від футболістів, багато хто з яких активно допомагає українській армії.

Мирон Маркевич (головний тренер «Дніпра»):

«Я радий, що до нас приїхали діти, дружини і самі бійці. Наші хлопці розуміють, що там воюють за них, і дають нам можливість тренуватися, грати в футбол. Адже там зовсім інше життя. Радий, що в нашій команді є хлопці, які допомагають бійцям, і можу тільки подякувати їм за це».

Руслан Ротань (капітан «Дніпра»):

«Ми раді, що приносимо позитивні емоції дітям, уболівальникам, хлопцям, які служать в АТО. Хочеться їм сказати величезне спасибі. Ми запрошуємо їх на базу, на футбол, щоб вони вболівали й отримували позитивні емоції, яких їм не вистачає».

Роман Зозуля (нападник «Дніпра»):

«Дізналися перед тренуванням, що приїдуть хлопці - і хотілося вже скоріше зустрітися з ними. Приїхали сім'ї військових, наших героїв. Велике спасибі, що організували це спілкування. Вони хотіли з нами сфотографуватися, а ми - з ними. Насправді це дуже потрібно».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100