Гендиректор «Говерли»: «Офіційної інформації про дискваліфікацію Ягодінскіса ми не отримували. Сайт Прем’єр-ліги - не офіційне джерело»

Динамо Київ 4 Квітня, 15:42 693
Гендиректор «Говерли»: «Офіційної інформації про дискваліфікацію Ягодінскіса ми не отримували. Сайт Прем’єр-ліги - не офіційне джерело»
Генеральний директор «Говерли» Іван Шіц прокоментував інформацію про дискваліфікацію захисника ужгородців Віталійса Ягодінскіса й пояснив, чому латвієць попри заборону вийшов на поле у матчі з «Олімпіком» (0:2).

— Сьогодні о 9:45 ми направили офіційного листа в ФФУ та Прем’єр-лігу з проханням пояснити наявність на офіційному сайті УПЛ запису про трьохматчеву дискваліфікацію Ягодінскіса. Так, перед початком матчу були певні чутки. Я особисто дізнався про це вчора пізно ввечері — протягом дня я не мав часу сидіти в інтернеті. Тепер відправили листа в федерацію щодо цієї ситуації, і поки що відповіді немає.

— Тобто, перед матчем про дискваліфікацію Ягодінскіса «Говерлу» повідомлено не було?

— Ніякої офіційної інформації ми не отримували. Після гри зі «Сталлю» ми відправили листа в Прем’єр-лігу, щоб нам надіслали протокол матчу. В протоколі головного арбітра Дердо інформації про дискваліфікацію Ягодінскіса не було. Він не отримував ані жовтої, ані червоної картки.

Була інформація, що після матчу при виході команд з поля футболіст під час розмови з арбітром начебто штовхнув його. Можливо, він робив собі місце для виходу з поля, а четвертий арбітр заважав Віталію його залишити.

Тим не менше, ніяких офіційних санкцій на футболіста накладено не було. Якби він отримав жовту, то, відповідно, для Ягодінскіса це було б четверте попередження і він пропускав би гру з «Олімпіком».

— На сайті Прем’єр-ліги зазначалося, що Ягодінскіса дискваліфіковано на три матчі. Це закономірне рішення?

— Сайт Прем’єр-ліги — це ж не офіційне джерело. Є регламент і дисциплінарні правила… Дискваліфікацію футболіста затверджують офіційні особи, точніше КДК ФФУ, який не відправляв у «Говерлу» жодних повідомлень. Були лише якісь здогадки інтернет-видань. Я в цій державі не вірю нічому, окрім паперу. Нема паперу — нема людини, правильно? (сміється).

Чому арбітр чи директор матчу з «Олімпіком» нічого не знав про дискваліфікацію? За 30 хвилин до гри мене запитував про це суддя, а я ж про дискваліфікацію нічого не знаю.

— До речі, сьогодні на тому ж сайті Прем’єр-ліги вказано, що тепер Ягодінскіс дискваліфікований на дві гри. Виходить, в матчі з «Олімпіком» він вже відбув один матч дискваліфікації…

— Дай Боже, дай Боже! Виходить, що відбуває (сміється).

Зазначимо, що сам Ягодінскіс знав про свою дискваліфікацію, але отримав вказівку від тренера виходити на матч.