Йожеф Сабо: «Алієв алкоголік. Його кар'єрі кінець»

Динамо Київ 4 Квітня, 16:21 781
Йожеф Сабо: «Алієв алкоголік. Його кар'єрі кінець»
Екс-тренер «Динамо» прокоментував черговий скандал за участю його колишнього підопічного Олександра Алієва, якого дружина Тетяна звинувачує в алкоголізмі та неодноразових побоях.

- Йожефе Йожефовичу, коли Алієв виступав за «Динамо», його справді кодували від алкоголю, це правда?

- Я не знаю щодо кодування. Знаю лише, що зі мною він був двічі на зборах. Він і Мілевський. І я двічі відправляв їх додому тому, що вони напивались. Що я можу ще сказати...

Адже він так і не заграв. До речі, не розумію, чому йому всі статус зірки дали: «Алієв, Алієв...» Може тому, що він весь час порушував режим, кабаки відвідував? Він же, в принципі, один рік лише грав у Сьоміна - і все.

А те, що я чув, що він, начебто, і дружину, і дитину вдарив... Це взагалі жахливо! Але це звичайне явище, коли люди п'ють, що тут поробиш?

- З вуст дружини прозвучали звинувачення, що він і наркотики вживає...

- Все може бути, не знаю. Я знаю, що він алкоголік. А що далі? Я лише читаю сайти, де кажуть, що побив один раз дружину, другий...

- Ви як тренер, як педагог, намагались якось розмовляти з ним свого часу, віч-на-віч?

- Звичайно, розмовляли. Скільки разів він обіцяв - не мені, а президенту клубу: «Все! Не буде більше нічого!» І все одно продовжував. Мабуть, закладено це було в ньому, і нікуди від цього не дітися.

- Ви натякаєте на спадковість?

- Мабуть, так. Я, звичайно, не знаю його батьків, але якщо з молодих років він п'є - це не нормально.

- У вас у тому «Динамо» були проблеми лише з Алієвим і Мілевським?

- Справа в тому, що вони ж у мене не були, вони постійно перебували в «Динамо-2». Я їх брав на збори, в Португалію. Звідти вони повинні були летіти у молодіжну збірну Олексія Михайличенка. Я об 11 годині вечора, як завжди, перевірив усіх. Зайшов до них - вони лежать у ліжках, все нормально. Вранці встали проводжати збірників, а Алієва і Мілевського нема. Що трапилось?! Адміністратор пішов до них, а вони - «в дугу», взагалі «мертві»! Їх під холодний душ, посадили у таксі - відвезли до аеропорту. Михайличенко, звичайно ж, теж їх відправив з команди.

- Зараз Алієву 31 рік і він ніде не грає. Його кар'єрі кінець?

- Я думаю, кінець кар'єрі. Шкода, звичайно, тому що дані були хороші і у Мілевського, і у Алієва, але вони пропили свій золотий час. Можливо, зараз Мілевський взявся за голову? Кажуть, що він непогано зараз виступає. Але ж уже й вік дає про себе знати. А Алієв, думаю, закінчив, - заявив Сабо у інтерв'ю «Футбол 24».