«Дніпро»: платити чи не платити?

Футбол України 4 Квітня, 19:50 561
«Дніпро»: платити чи не платити?
Артем Франков вносить ясність в єврокубкову дискваліфікацію «Дніпра», а то зовсім очевидний розвиток подій дивним чином продовжує викликати питання.
«Уже оголошене покарання - пропуск хоча б одного євросезону протягом трьох років - не скасовує необхідності заплатити. Інакше - досить струнка послідовність покарань: заборона трансферів, зняття очок, ще одне зняття очок, пониження в класі!

Найсумніше в цьому, що клуб, а точніше, одна-єдина людина, яка і приймає там стратегічні рішення, аж ніяк не випромінює бажання все-таки розплатитися за боргами. Ультиматум УЄФА діяв до 31 січня, але в Європі вирішили ще трохи почекати - авось, схаменуться... Нічого подібного. Якщо Ігор Валерійович Коломойський не передумає - доля «Дніпра» буде дуже сумною і проліт повз єврокубки (якого кілька років тому дивом вдалося уникнути в зв'язку зі справою Боатенга) здасться дитячими пустощами в порівнянні зі справжніми неприємностями.

А що вирішить Коломойський - невідомо нікому. Може, і йому самому. Ми-то вже точно можемо хіба що профанські домисли будувати щодо стану його бізнесу, в тому числі феросплавної його галузі. Першоквітневі жарти щодо покупця «Дніпра» з ОАЕ виглядали дуже вже чорним гумором і ні найменшого приводу посміятися не родили. Припущення, що клуб може подати апеляцію, супроводжувалися двома гіркими зітханнями: «А навіщо?» І «Ну, право-то він має». До речі, ці сентенції дуже звучать і в темі деяких наших претендентів на єврокубки», - цитує Франкова footclub.com.ua, посилаючись на журнал «Футбол».