Динамівці в символічних збірних 20-го туру Ліги Парі-Матч

Динамо Київ 4 Квітня, 22:29 676
Динамівці в символічних збірних 20-го туру Ліги Парі-Матч
Впевнена та легка перемога над серйозно налаштованою «Олександрією» в рамках 20-го туру Ліги Парі-Матч дозволила київському «Динамо» зберегти відставання від донецького «Шахтаря».

7 динамівців увійшли в символічні збірні за версіями інтернет-видань football.ua, ua-football.com, footboom.com, Футбол24, Футбольний клуб та MatchDay.


Даніло Сілва

В матчі проти «Олександрії» бразилець вкотре довів, що з Андрієм Ярмоленком у них чудове взаємопорозуміння на полі. Даніло неодноразово страхував Андрія та проводив з ним атаки. В обороні Сілва зіграв майже без помилок.

Домагой Віда

Хорват у матчі з «Олександрією» чудово проявив себе на позиції центрального захисника. Домагой часто підключався до атак та неперевершено грав на другому поверсі.

На 15-ій хвилині поєдинку Велозу виконав передачу, а Віда головою пробив у дальній кут і відкрив рахунок у матчі.

Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко, як завжди, потрапляє в символічні збірні туру. Незважаючи на те, що Андрію не вдалось відзначитись голом у матчі проти «Олександрії», він чудово проявив себе у цій зустрічі. Ярмоленко розпочинав атаки, чудово протистояв гравцям «Олександрії» на своїй позиції та віддав гольову передачу на Олега Гусєва.

На 45-ій хвилині Андрій Ярмоленко прорвався по флангу, увірвався до штрафного і віддав прекрасний пас на Гусєва, який уже в порожні ворота забив гол.

До слова, вболівальники київського «Динамо» визнали Андрія Ярмоленка найкращим гравцем матчу «Олександрія» - «Динамо».

Сергій Сидорчук

У матчі з «Олександрією» Сергій Сидорчук доволі якісно зіграв на своїй позиції. Експерт програми «Профутбол» Венглинський відмітив, що «у «Динамо» чудово виглядала середина в особі Сидорчука, Рибалки та Велозу». На думку Венглинського, «це стало запорукою успіху в цьому матчі». Сидорчук дійсно чудово протистояв супернику та зривав атаки олександрійців.

Мігель Велозу

Як і Сергій Сидорчук, Велозу удостоївся похвали від експерта програми «Профутбол» Олега Венглинського. На пару з Сергієм, Велозу намагався утримувати суперників, а також розпочинав, підтримував атаки та робив навіси у штрафну.

Євген Хачеріді

Олекандрійці вийшли на матч вкрай мотивованими та серйозно налаштованими. «Олені» (прізвисько «Олександрії» - прим. ред.) намагалися створювати небезпечні моменти біля воріт Олександра Шовковського, але Євген Хачеріді, як завжди, якісно відпрацьовував на своїй позиції, вступаючи в боротьбу із суперниками. Як і Домагой Віда, Хачеріді, як завше, добре грав на другому поверсі.

Олег Гусєв

У матчі з «Олександрією» Олег Гусєв віддавав на партнерів по команді багато гострих передач, більшість з яких були точними. Жива легенда «біло-синіх» забив у ворота «Олександрії» переможний для киян гол. Асистував Гусєву Андрій Ярмоленко.

Підготувала Дарина Маневич