Вболівальники «Бешикташа» розкритикували Дениса Бойка

Світовий футбол 5 Квітня, 14:07 501
Вболівальники «Бешикташа» розкритикували Дениса Бойка Фото: futbolarena.com
Денис Бойко переживає в Туреччині нелегкі часи.

Від любові до ненависті… У випадку з Денисом Бойко ця приказка особливо актуальна. Українця взимку у Стамбулі зустрічали наче месію – доходило до того, що банальна поява воротаря на передматчевому тренуванні зривала овації трибун.

Нині же, коли за спиною у Бойка майже два з половиною місяці перебування в «Бешикташі», акценти змінилися. Денис вчора вдруге поспіль отримав місце в основному складі «орлів», оскільки Толга Зенгін – основний конкурент Дениса – й досі переживає проблеми зі здоров'ям. Так от, на нещастя українця, Бойко знову відіграв невпевнено, за що був жорстко розкритикований не лише експертами, але й вболівальниками «Бешикташа».

Вболівальники Бешикташа розкритикували Дениса Бойка - изображение 1

Про це, зокрема, повідомляє видання fаnatik.com, яке детально висвітлює турецький етап кар'єри Дениса Бойка. Зазначається, що українець продовжив ту ж лінію, яку він взяв в поєдинку Кубка Туреччини проти «Коньяспора». Фанати «Бешикташа» дуже засмучені тим, що Бойко не вберіг команду від голів після ударів Йонатана Дель Вайе та Есекьєля Скаріоне.

Видання зазначає, що Бойко піддався дошкульній критиці в мережі twitter. Повідомляється, що вболівальники не підбирали слів.