Ярмоленко - найкращий дриблер сезону

Динамо Київ 6 Квітня, 09:17 364
Ярмоленко - найкращий дриблер сезону
​У чемпіонаті України більшість команд грають, як прийнято говорити, другим номером, і це змушує їх суперників розкривати насичену оборону.

У ситуації, коли в центральній зоні накопичується дуже велика кількість виконавців, вільний простір прийнято шукати на флангах. Секрет успіху позиційної атаки, загалом, простий: обіграв захисника - подавай в штрафний майданчик! Найкращим дриблером поточної першості є півзахисник «Динамо» Андрій Ярмоленко, але якщо брати, ефективність обведень, то найменше втрат при їх виконанні здійснює хавбек «Шахтаря» Марлос.

В числі лідерів за цим компонентом часто-густо флангові гравці, хоча ми бачимо, що деякі з них вже виїхали з України. Втім, колишньому півзахиснику «Волині» Флорентіну Матею це не заважає досі займати друге місце в ПЛ за загальною кількістю обведень. Втім, обіграти, як уже було сказано, мало - важливо направити потім м'яч в зону нанесення удару (можна, звичайно, пробити по воротах і самому). За кількістю прострілів явний лідер чемпіонату - захисник «Шахтаря» Даріо Срна. Однак точність флангових подач набагато вище у динамівця Даніло Сілви. Ось тільки після його передач забивають не так часто, як після пасів хорвата.

Додамо, що в минулому турі Марлос зробив 17 обведень, а Ярмоленко - 16. В активі Срни і Данило Сілви було по сім флангових передач. Значить, тему індивідуальної гри на флангах ми підняли зовсім не випадково...

Євген Гресь, казета «Команда»