«Брага» - «Шахтар». Думки експертів

Футбол України 6 Квітня, 09:28 573
«Брага» - «Шахтар». Думки експертів
Екс-футболісти українських футбольних клубів поділились своєю думкою щодо матчу 1/4 фіналу Ліги Європи «Брага» - «Шахтар».

Ілля Близнюк (екс-воротар збірної України):

«Брага» значно додала за останні роки, підтягнувшись до лідерів португальського футболу, але «Шахтар» зараз на ходу, і зупинити донеччан буде непросто. Наставник Мірча Луческу вивів командну гру «Шахтаря» на дуже хороший рівень, кожен футболіст технічно і тактично добре підкований і знає свій маневр, що робить «гірників» фаворитами в цій сутичці. Не сумніваюся, що матч вийде важким для обох команд, але якщо український клуб буде грати в свою гру, то доб'ється потрібного результату».

Олег Матвіїв (екс-нападник «Шахтаря»):

«Зустрічаються приблизно рівні суперники, тому що і «Брага», і «Шахтар» дійшли до чвертьфіналу Ліги Європи, а на цій стадії слабких суперників немає. Легко гірникам не буде, але я все ж поставлю на нашу команду, яка візьме своє за рахунок досвіду, контролю м'яча і командної швидкості. «Шахтар» зараз перебуває у відмінній формі, а загроза воротам португальців може виходити від будь-якого футболіста. Єдине побоювання викликає центральна зона захисту «оранжево-чорних», тому як участь Ярослава Ракицького залишається під питанням, а Олександр Кучер не зіграє через дискваліфікацію».

Генадій Орбу (екс-півзахисник «Шахтаря»):

«Нас очікує фестиваль яскравого, гострого футболу, оскільки в обох командах виступає чимало бразильських виконавців, які тяжіють до атаки. У зв'язку з цим побоювання викликає оборона гірників. Якщо Ярослав Ракицький не зіграє в Португалії, в центрі захисту у «Шахтаря» можуть виникнути проблеми. Адже ми бачили на внутрішній арені, що м'ячі в ворота Андрія Пятова приходять з центру оборони, якщо з якихось причин не виступає основна зв'язка захисників Кучер - Ракицький».

Газета «Команда»