«Динамо» сенсаційно програє «Олександрії» в 1/4 Кубку України - 0:1

Динамо Київ 6 Квітня, 18:59 961
«Динамо» сенсаційно програє «Олександрії» в 1/4 Кубку України - 0:1 | 19-27
Київські динамівці програли 0:1 в матчі-відповіді 1/4 Кубку України проти «Олекандрії» та сенсаційно вибули з розіграшу кубкового трофею.

Зі старту поєдинку гра проходила в помірному темпі. Перший небезпечний момет мав Денис Гармаш, але пробив над поперечиною. В свою чергу, «господарі» поля відповіли «сухим листом» - Чорній з кутового відкрив рахунок у матчі (0:1).

Після забитого голу в грі не додалося особливої активності та небезпеки біля воріт і команди пішли на перерву за рахунку 0:1.

На початку другого тайму олександрійці заробили два кутових. Також був момент у Чорнія, який виходив віч-на-віч з Рибкою, але дав Віді себе наздогнати.

Прикра втрата для «Динамо» сталася на 54-ій хвилині - Сергій Рибалка заробив другу жовту та пішов відпочивати, залишивши киян у меншості. Майже одразу за цим послідувала заміна Яковенка, який провів невдалий матч, на Ярмоленка.

«Динамо» почало тиснути, а «Олександрія» намагалась тримати м'яч, аби збити темп гри. Чудовий момент мав Буяльський, але Новак врятував свою команду. А на останніх хвилинах матчу довелося рятувати свої ворота вже Олександру Рибці - спочатку він ногою відбив удар Куліша з близької відстані, а через дві хвилини засейвив постріл того ж Куліша.

Арбітр додав п'ять хвилин, і «Динамо» спробувало влаштувати фінальний штурм «Олександрії», але забити так і не вдалося. Під кінець додаткового часу олександрійці заволоділи м'ячем, на 95-ій хвилині Басов сфолив і «Динамо» належало пробити небезпечний штрафний. В карному майданчику почалась штовханина, і Басов отримав жовту картку.

Андрій Ярмоленко пробив штафний, м'яч пішов на кутовий, але й після нього забити не вдалося. В результаті «Олександрія» вдруге переграла «Динамо» в кубковій дуелі та вийшла в півфінал.

Кубок України. 1/4. Матч-відповідь. «Динамо» — «Олександрія»: 0:1 (1:2)

Голи: Чорній - 24.

Попередження: Рибалка (6, 54), Чеботаєв - 31, Чорній - 45, Віда - 65, Басов - 95, Шендрик - 96

Вилучення: Рибалка - 54,

«Динамо»: Рибка, Даніло Сілва (к), Віда, Петрович, Макаренко - (Антунеш - 77), Рибалка, Гармаш, Буяльський, Яковенко - (Ярмоленко - 57), Гонсалес, Теодорчик - (Мораєс - 73)

Запасні: Рудько, Велозу, Антунеш, Мораєс, Ярмоленко, Сидорчук, Корзун

«Олександрія»: Новак, Микицей, Леонов - (Грицук - 65), Пономар - (Куліш - 77), Чорній - (Козак - 61), Запорожан (к), Чеботаєв, Шендрік, Путраш, Банада, Басов

Запасні: Леванідов, Куліш, Грицук, Старенький, Дедечко, Імереков, Козак