Роман Вантух: «Дуже радий першому забитому м’ячу за «Динамо»

Динамо Київ 7 Квітня, 13:12 738
Роман Вантух: «Дуже радий першому забитому м’ячу за «Динамо»
Нападник «Динамо» U-19, якому в матчі з «Ворсклою» вперше вдалося відзначитися забитим м'ячем у динамівській футболці, поділився враженням від поєдинку

- Тренерський штаб не був повністю задоволений, адже в кінці гра уповільнилася, ми менше атакували, більше грали за рахунком, від нас хотіли, щоб ми частіше йшли вперед. «Ворскла» - сильний опонент. В першому колі у Полтаві була дуже важка гра, яка завершилася внічию 0:0. Полтавчани б’ються, не поступаються, у їхньому складі хороші, сильні виконавці.

Зараз у нас почався важкий графік – по два матчі на тиждень, можливо, дається взнаки втома, і ноги не такі свіжі, не так швидко біжать. Дуже радий забитому м’ячу – вже півроку в «Динамо» і лише вперше відзначився. Буду працювати, щоб покращити статистику. У тому моменті я просто зробив те, що просять тренери – закрив свою зону, забіг на дальню стійку.

Після перерви з’являлося більше гольових моментів, можливо, це пов’язано з тим, що були проведені заміни, і на поле вийшли сильніші та свіжіші виконавці, зокрема, Вітя Циганков. Після цього права бровка одразу ж додала і виглядала досить сильно – звідти було багато подач і гострих атак. Крім того, у моменті з пенальті Вітя здорово втік в контратаку, можна сказати, другий гол повністю його заслуга, - наводить слова Вантуха офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.