Віктор Коваленко: «Коли був на перегляді в «Динамо», ми з мамою не знали, де жити та куди їхати»

Динамо Київ 7 Квітня, 15:27 564
Віктор Коваленко: «Коли був на перегляді в «Динамо», ми з мамою не знали, де жити та куди їхати»
Півзахисник донецького «Шахтаря» і збірної України розповів, чому він не затримався у київському «Динамо».

- Ти в 12 років вибирав між «Динамо» і «Шахтарем». Можеш пригадати ці перегляди? Чим вони відрізнялися, якими були? Як так сталося, що ти поїхав на ці перегляди, хто тебе побачив?

- «Шахтар» побачив десь на турнірі, як і «Динамо». Але спочатку «Шахтар» запросив, я поїхав туди на тиждень, ми там потренувалися, два рази зіграли - повноцінний перегляд, можна сказати.

Коли я поїхав у «Динамо»... Ми з мамою не знали, де жити. Не було ні рідних, нікого. Ми з мамою приїхали до Києва, зняли квартиру. Потім поїхали, нам сказали, де тренування. Куди їхати - ніхто не знає, ніхто нас не зустрічає. Поїхали, потренувалися один день, сказали: «Ми подумаємо, вам зателефонуємо».

- Що було основним - людський фактор? Або ти зважував досягнення цих клубів?

- Спочатку поговорив із мамою, зважували більше людські фактори. Ми знали, що в «Шахтарі» і в «Динамо» хороші академії. До речі, коли Бека Вачіберадзе приходив у «Шахтар», він був спочатку на перегляді в «Динамо», йому сказали: «Ти не потрапляєш, тому що ти маленький на зріст, ти не підходиш фізично». А в «Шахтарі» вибирали більш перспективних, технічних. Всіх брали, хто підходить під «Шахтар», - цитує Коваленка Sport.ua.