​Тетяна Алієва: «Хочу по-людськи поговорити з Сашею, якщо він в нормальному стані»

Динамо Київ 7 Квітня, 22:51 964
​Тетяна Алієва: «Хочу по-людськи поговорити з Сашею, якщо він в нормальному стані»
Дружина Олександра Алієва Тетяна поспілкувалась із пресою щодо скандальної ситуації в родині.

У середу Тетяну Алієву виписали з лікарні, де вона опинилася після чергового скандалу з рукоприкладством в сім'ї. Каже, що до таких травм вже встигла звикнути за час спільного життя з Олександром.

- Який діагноз? Все, як завжди, у мене навіть всі ліки, які призначив лікар, є вдома, - розповіла «КП» в Україні «Тетяна.

Поки Таня перебувала в лікарні, діти (їх, нагадаємо, у жінки троє - 19-річний Віталій, 6-річна Аліна та 4-річний Артем) були з хресною. Подруги Алієвої тим часом почали збирати кошти на орендовану квартиру для Тетяни.

- Це несерйозно, думаю, дівчаткам не варто так старатися. Це питання мені потрібно якось вирішити самій, - каже Алієва. - Хочу трохи відпочити у хресної, прийти в себе, а потім, якщо вийде, по-людськи поговорити з Сашею, якщо він в нормальному стані.

Відзначимо, що на зв'язок Алієв, як і раніше, не виходить. Де він зараз перебуває - його дружина не в курсі.

- Він заявився за аматорську команду? Якщо чесно, я нічого не знаю про це. Він зі мною не зв'язується, ми ніяк не спілкуємося. Думала, може, хтось на нього вийшов, але, мабуть, ніхто. Я навіть не знаю, з ким він зараз спілкується, - каже Таня. - Можливо, на нього могли б якось вплинути батьки, але вони не приїжджають. Про те, що відбувається, вони знають.

На 16 квітня у пари призначено слухання по шлюборозлучному процесу.

- На перше засідання Саша не з'явився, а на друге прийшов. Поводився агресивно, сказав, дайте мені час до 16-го. Навіщо - не знаю.

Нагадаємо, що це вже другий випадок з рукоприкладством в сім'ї Алієвих, про який стало відомо публічно. Проти екс-футболіста київського «Динамо» і збірної України відкрито дві кримінальні справи.