Андрій Шевченко: «Конте під силу досягти успіху в «Челсі»

Збірна України 9 Квітня, 10:20 685
Андрій Шевченко: «Конте під силу досягти успіху в «Челсі»
Колишній український форвард «Мілана», а нині один з тренерів збірної України Андрій Шевченко в інтерв'ю виданню Gazzetta Dello Sport розповів про свою тренерську діяльність, оцінив шанси Конте в «Челсі» і похвалив роботу Аллегрі.

Про тренерську діяльність: «Зараз я є асистентом головного тренера і продовжую своє навчання на новому терені. Дуже радий цій можливості і вдячний Федерації Футболу України за наданий шанс. Знаходитися біля лавки запасних під час міжнародного турніру - дуже допоможе мені в майбутньому, адже я впевнений, що зможу навчитися багато чому і придбаю колосальний досвід. За мою кар'єру мені пощастило попрацювати з деякими великими тренерами і футболістами. Вся інформація, яка накопичилася за ці роки, зберігається в моїй голові і з часом однозначно допоможе в моїй роботі».

Про Конте в «Челсі»: «Це виклик як для Конте, так і для самого «Челсі». Йому вдалося створити власний стиль гри, який дуже впізнаваний. Він сильний духом і зможе надати команді впевненості. Крім того, вважаю, його професіоналізм грає також велику роль. Хотілося б відзначити, що не всі наставники, які відмінно проявляли себе в Італії, можуть успішно очолювати англійські команди. Конте необхідно бути гнучким і зуміти перебудуватися, адже багато речей і заготовок можуть не спрацювати в новому чемпіонаті. Упевнений, Конте буде готовий до подібного і підійде до переїзду з розумом. Йому під силу досягти успіху в «Челсі».

Про Аллегрі: «Мені подобається робота Аллегрі. Він дуже здивував мене своїм прогресом. За останній час він значно виріс як наставник. Він очолив «Мілан», коли був молодий. Ніхто тоді не міг і припустити його потенціал, а також те, що він настільки успішно зможе замінити Конте в «Ювентусі». В «Старій сеньйорі» йому вдалося почати все з чистого аркуша, подолавши всі труднощі. Я дивився останню гру команди в Лізі чемпіонів. Вони поступилися «Баварії», але виглядали на полі просто відмінно. Аллегрі вдалося створити відмінну і сильну команду. На мій погляд, він є одним з кращих тренерів в Європі».

Про «Мілан»: «Кожен клуб переживає складні моменти в різні часи. Для того, щоб повернутися до перемог, «Мілану» необхідно знову вести боротьбу за місце в Лізі чемпіонів. Команда продовжує розвиватися і дістати до себе в команду відмінних футболістів, таких як Карлос Бакка, гра якого мені імпонує. Багато часу займає збір відмінних футболістів у себе в команді, тому буде потрібно терпіння.
У сьогоднішньому матчі проти «Ювентуса» «Мілану» необхідно боротися за кожен м'яч і грати дуже щільно. Для того, щоб досягти перемоги в подібних поєдинках, іноді слід зіграти дуже компактно».