​Артем Федецький: «Багатий футбольний досвід Андрія Миколайовича – це знахідка для нашої команди»

Збірна України 9 Квітня, 21:44 537
​Артем Федецький: «Багатий футбольний досвід Андрія Миколайовича – це знахідка для нашої команди»
Захисник збірної України Артем Федецький поділився враженнями від роботи з Андрієм Шевченком та розповів про свої власні плани на майбутнє.

Про останні спаринги. Найбільше в цих матчах потішив результат. Перемоги є перемоги. І подвійно приємно, що досягнуті вони без пропущених м’ячів. Якщо не помиляюся, то Україна під керівництвом Михайла Фоменка зіграла 21-ий матч на нуль з 32-х проведених. Для мене як захисника це важливий показник. Я й не сумнівався, що з нашим атакувальним потенціалом ми заб’ємо валлійцям, головне - позаду зіграти надійно. Так і вийшло: захисники страхували один одного, бездоганно діяв наш воротар, звідси й успіх.

Про Шевченка у збірній. У нього великі футбольні знання, накопичені за роки професійної кар’єри в Європі. Андрій Миколайович робить перші кроки на тренерському містку, але кожен футболіст збірної України прислухається до його думки. Діалог веде із гравцями всіх амплуа, а не тільки атакувальної ланки, як може хтось подумати. Багатий футбольний досвід Андрія Миколайовича – це знахідка для нашої команди.

Про плани на 2016 рік. Нереальні цілі – виграти «Золотий м’яч» чи «Золоту бутсу» - я не ставлю. Моє кредо – робота і ще раз робота. Якщо виходиш на тренування і викладаєшся сповна, тобі воздається, і ти досягнеш максимуму.

Про подальшу кар’єру. Чи стану я в перспективі тренером? Такий варіант не виключаю, адже пропрацював під керівництвом багатьох вітчизняних і зарубіжних фахівців із різним мисленням і баченням футболу. Це безцінний досвід, але зараз я навіть не думаю про тренерську роботу. Мені лише 30 років, і все тільки розпочинається! Сподіваюся, що попереду ще багато яскравих сторінок у моїй біографії гравця. Я за натурою – максималіст.

За матеріалами газети «Спортивка»