В'ячеслав Грозний: «Хвилююся, коли настане мир в Україні - це важливіше, ніж футбол»

Футбол України 9 Квітня, 22:08 661
В'ячеслав Грозний: «Хвилююся, коли настане мир в Україні - це важливіше, ніж футбол»
Головний тренер ужгородської «Гроверли» В'ячеслав Грозний прокоментував поєдинок 21 туру української Прем'єр-ліги проти одеського «Чорноморця».

«Коли грають дві команди, вирішують однакові завдання, гра видовищною не буває. Буває багато боротьби, як сьогодні, багато напруги. Але на відміну від «Чорноморця», мені не те що підсилити гру ніким - у мене немає жодної фізичної можливості.

Я збори провів одними футболістами - нам обіцяли, що їх заявлять, але на сьогоднішній день нікого не заявили. Для повноцінного складу я не можу набрати людей. Вимагати, щоб вони стрибнули вище голови - нереально.

Чому це відбувається? Коли виникли проблеми у запорізького «Металурга», і всі зрозуміли, що ніхто не вилітає, декому нецікаво це стало. Певні люди створили напругу. За 10 турів до закінчення чемпіонату раптом почали лобіювати формат з 12 команд. У регламенті було написано на сезон-16/17, що мінімально грають 14 команд. За бажання це число можна було збільшити, не зменшити. Це не цікаво нікому. Вирішили створити напругу штучним шляхом. Я брав участь в декількох робочих групах, і я категорично був проти. Я за 16 команд, але тільки не в два кола.

Про суддівство нічого не кажу, проте в кожному другому матчі - результативні помилки проти «Говерли», і я не мовчу. Думаю, що ці помилки не є випадковими, тому що «Говерлу» не хочуть бачити у вищому дивізіоні.

Що стосується сьогоднішньої гри, можу сказати, що гра була за очки. Нас, звичайно, влаштовувала нічия. У нас немає можливості грати першим номером. Я працював у великих клубах, де на одну позицію по два гравці. А тут на низку позицій взагалі нікого ставити. Випустив Єременка. Він добре увійшов, але отримав травму - шкода, звичайно. Зараз знову добу добиратися назад. Але що робити? Сезон дограти потрібно до кінця незалежно від обставин.

Що сталося після перерви? По-перше, ми приїхали за кілька годин до гри. Звичайно, це дуже важко. По-друге, у хлопців потенціалу не вистачає, щоб грати на рівних. Щоб грати на рівних і створювати моменти, потрібно добре контролювати м'яч, потрібно відсувати гру від своїх воріт. Немає у мене ні Люльки, ні Цурікова, ні Хльобаса, ні інших, які були. Так, ми б могли зіграти внічию. Ну, зіграли б 0:0. «Чорноморцю» легше, у них і лава більша, вони вдома були.

Чи я очікував іншої гри? Ні, я не очікував іншої гри. Я хотів, щоб ми з напівмоментів все вичавили та дисципліновано зіграли в обороні. Якби ми першими забили, ми б перебудувалися та вже не пропустили. Але ми пропустили, відтак довелося активно грати.

Чому небезпечні моменти почали виникати біля наших воріт? Яка різниця, з яким рахунком програвати? І ми пішли грати авантюрно. А чого боятися? А напівмоменти для порятунку були.

Для переживань є інші моменти. Я хвилююся, коли мир настане у нас в країні, і ми жити нормально почнемо. Тоді обманювати перестануть ті, які перебувають при владі. Це важливіше, ніж футбол», - розповів Грозний.

За матеріалами офіційного сайту ФК «Чорноморець»