Сергій Рибалка: «Хочемо стати чемпіонами, тому кожен матч, як останній»

Динамо Київ 10 Квітня, 09:37 351
Сергій Рибалка: «Хочемо стати чемпіонами, тому кожен матч, як останній»
Напередодні домашнього матчу з луцькою «Волинню» своїми очікуваннями від поєдинку поділився півзахисник нашої команди Сергій Рибалка, який нещодавно повернувся до гри після травми.

- Почуваю себе добре, намагаюся не згадувати про травму і скоріше про неї забути. Хочеться, щоб ця проблема більше мене не турбувала. Зараз націлений на роботу, щоб набрати свої кращі кондиції і продовжувати допомагати команді перемагати. Головне, що консервативного лікування виявилося досить і вдалося обійтися без оперативного втручання. Буду працювати над собою і намагатися більше подібних пошкоджень не допускати.

- З кожним матчем у весняній частині сезону команда показує у чемпіонаті все більш впевнену гру. Поєдинок з лучанами не стане винятком?

- Звичайно, ми налаштовуємося тільки на перемогу, будемо докладати всіх зусиль, щоб домогтися позитивного результату. «Волинь» - хороша команда, в якій зібрані сильні гравці, ними керує відмінний тренер. Але для нас кожні три очки дуже важливі, і на будь-який з поєдинків в чемпіонаті ми налаштовуємося, як на останній, адже дуже хочемо стати чемпіонами. Інших думок немає.

- У вас є друзі або знайомі в складі «Волині»?

- Так, там грає Андрій Богданов, який раніше був у «Динамо». Думаю, вийде цікавий матч, у гравців «Волині» буде хороша мотивація, вони захочуть проявити свої найкращі якості. Як відомо, друзів на полі немає, тому будемо віддавати всі сили заради перемоги.

- З лучан зняли багато очок в якості дисциплінарного покарання. Те, що команда знаходиться в нижній частині турнірної таблиці, не повинно вводити в оману?

- Так, впевнений, тренер не дасть їм розслабитися, тим більше, в такій грі, як з «Динамо» - гості дадуть нам бій. Але і у нас не буде ніяких послаблень, повторюся, всі думки лише про перемогу, тим більше, що відрив від «Шахтаря» в три очки зберігається, — наводить слова футболіста офіційний сайт ФК «Динамо» Київ.