Підсумки 21-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців

Динамо Київ 10 Квітня, 11:07 1098
Підсумки 21-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців | 19-27
Усі динамівці, орендовані українськими клубами, провели свої матчі 21-го туру ще в суботу.

У матчі на київському стадіоні імені Баннікова донецький «Олімпік» зіграв унічию з полтавською «Ворсклою» - 1:1. У стартовому складі гостей на поєдинок вийшов нападник Дмитро Хльобас, який провів на полі 78 хвилин, після чого поступився місцем ще одному форварду - Коломойцю. На той момент остаточний рахунок вже був визначений.

А в паралельному матчі в Одесі місцевий «Чорноморець» приймав ужгородську «Говерлу». Всього у складі обох команд зіграли шестеро орендованих динамівців. Владислав Калітвінцев і Олексій Хобленко допомогли одеситам здобути мінімальну перемогу (1:0), причому Влад відзначився гольовим навісом зі штрафного, який на 56-й хилині замкнув Азацький. Калітвінцев-молодший відіграв увесь матч, а Хобленко був замінений на Барилка на 70-й хвилині.

У той же час за «Говерлу» усі 90 хвилин зіграли захисник Віталійс Ягодінскіс та хавбеки Віталій Гемега, Олексій Савченко й Орест Кузик. Ягодінскіс, розгляд ситуації з дискваліфікацією якого поки що відклали, заробив попередження на 41-й хвилині та все одно не зможе вийти на поле в наступному турі, оскільки цей «гірчичник» став для нього вже четвертим у поточному чемпіонаті.

21-й тур Ліги Парі-Матч разом із «Металістом» пропустили лише Дмитро Рижук та Ігор Харатін, у розкладі яких значився скасований матч із запорізьким «Металургом».