Марко Девич: «Я на рахунок ніколи не дивлюся. Якщо забив 4 голи, чому б не забити 5-й?»

Футбол України 10 Квітня, 15:51 714
Марко Девич: «Я на рахунок ніколи не дивлюся. Якщо забив 4 голи, чому б не забити 5-й?»
Нападник «Рубіна», який відзначився голом у ворота московського «Динамо» (4:1), поділився своїми принципами на футбольному полі.

- Я виходжу на будь-який матч із мотивацією. Неважливо, на якій хвилині. Але я так психологічно налаштований, що хочеться завжди виходити в старті. Сьогодні не вийшов, але відведений мені сьогодні час, думаю, провів з максимальною користю.

- Перед матчем планували, що бити пенальті буде інша людина.

- Рахунок, скажімо так, майже був зроблений. Сам заробив пенальті та хотів пробити його. Взяв відповідальність на себе, відчув упевненість в тому, що заб'ю. Хочу сказати спасибі команді, що підтримали.

- Після четвертого забитого м'яча було відчуття, що ви хочете забити ще. У деяких моментах навіть перетримували м'яч, не віддавали пас.

- Я на рахунок ніколи не дивлюся, граю від моменту до моменту. Якщо, припустимо, я забив 4 голи, чому б п'ятий не забити? Є моменти, є простір, час на полі треба використовувати максимально. Ми для цього тренуємося, стараємося. Кожен гол робить і команду, і гравців сильнішими. Сьогодні не вийшло реалізувати пару моментів через стан поля. Було важко стартувати, поле було слизьке. З приводу обігравання з партнерами. Я нападник. Перебуваючи в штрафному, намагаюся ризикувати. Але якщо є можливість, віддам пас. Краще, коли нападник ризикує, але зі змістом. Не думаю, що когось образив сьогодні, скоріше навпаки. Шкода, що не використали деякі моменти. Повторюся, за рахунку 4:1 гра не закінчується, - цитує Девіча офіційний сайт «Рубіна».