Унаї Мельгоса: «Такі матчі приносять велику користь молодим гравцям»

Динамо Київ 10 Квітня, 21:57 616
Унаї Мельгоса: «Такі матчі приносять велику користь молодим гравцям»
Старший тренер «Динамо» U-19 прокоментував перемогу своєї команди над львівськими «Карпатами».

- У першому таймі темп гри задавала зв'язка Тимчик – Кравченко на правому фланзі. Як би ви оцінили їх гру?

- У будь-яких ігрових зв'язках є як вдалі моменти, так і невдалі, не завжди все виходить. Варто відзначити також гру інсайдів, щось виходило, щось ні. Так, перший небезпечний момент створив Тимчик, але і гра цієї зв'язки також залишала бажати кращого, їм ще є куди рости.

- Потрійна заміна в перерві – рідкісне явище для футболу. Ви залишилися незадоволені грою команди в першому таймі?

- Так, рішення по замінах пов'язані в тому числі з тим, що грою деяких футболістів я був задоволений менше. Але також слід враховувати, що найближчим часом нам належить витримати велике навантаження, ми будемо проводити багато матчів (враховуючи перенесені), тому деяким гравцям варто надати відпочинок, а іншим – навпаки, шанс себе проявити. Заміни були пов'язані частково з грою хлопців, частково з метою дати відпочити іншим.

- Тим не менше, у першому таймі у вас було багато претензій до гравців...

- Кожен гравець повинен розуміти, який момент матчу команда переживає, що відбувається на полі, яка ситуація. Відповідно, іноді потрібно бігти в глибину, особливо коли суперник надає цей простір, а іноді потрібно відкритися в іншому просторі, щоб розвинути атаку, розгорнути її та зіграти більш надійно.

- Який момент у грі став переломним?

- Вважаю, перерва пішла нам на користь. Ми зуміли переглянути нашу гру, перш за все, у захисті, тому що нам не вистачало контролю. Відповідно, ламалася наша структура гри, і гравцям доводилося повертатися назад і уважніше грати в обороні. Ми підказали гравцям, що їм слід виправити. І вони втілили це після перерви, гра змінилася, наші гравці почали з великим розумінням діяти на полі.

- У цьому матчі було багато боротьби, порушень. З чим це пов'язано і як ви оцінюєте суддівство?

- Я не можу оцінювати арбітраж. Щодо боротьби та порушень – так, іноді нашим гравцям не вистачає певного розуміння того, як ми повинні пресингувати, як ми повинні грати на підборах, вигравати їх, готуватися до підбору, розміщуватися відповідним чином. Звідси й виникали фоли. Тим не менше, слід зазначити, що такі матчі приносять велику користь нашій команді, оскільки гравці більш молодших вікових груп ще не звикли до таких поєдинків, у яких багато боротьби, велика напруга, з якою потрібно справлятися на полі і продовжувати контролювати гру, - наводить слова тренера офіційний сайт київського «Динамо».