Кожанова повернули в основну команду «Карпат»

Футбол України 11 Квітня, 23:41 442
Кожанова повернули в основну команду «Карпат»
Півзахисник львівських «Карпат» Денис Кожанов розповів про повернення в основну команду.
«Важко пояснити, чому мене заслали в «дубль». Конкретних причин ніхто не називав. Може, в якомусь плані це був виховний момент. Було - значить, було. Нічого страшного. Я поставився до цього з розумінням. Непогано тренувався тиждень, успішно зіграли з дублем «Олександрії», ми перемогли. Думаю, за цей тиждень позитивних моментів було більше. Не виключаю, що і мені це було потрібно. Зрозуміло, що я зробив висновки для себе, і буду працювати далі.

Мій контракт з «Карпатами»? Є, звичайно, нюанси, але говорити про них не хочу. Заборгованості як такої зараз немає. У цьому плані все нормально. Поки що у мене діючий контракт з «Шахтарем», який закінчується влітку. А що робити далі - подивимося. Ще потрібно дограти цей чемпіонат.

Зараз я вже тренуюся з першою командою. Ми поспілкувалися з тренером, у нас нормальні, робочі відносини. У мене було невелике ушкодження, але, думаю, до матчу з «Волинню» буду готовий. Все буде залежати і від мене, і від тренерського штабу», - цитує футболіста СпортАрена.