Олександр Денисов: «Євро-2016 буде особливим святом, яке триватиме 24 години на добу і сім днів на тиждень цілий місяць»

Збірна України 12 Квітня, 12:34 743
Олександр Денисов: «Євро-2016 буде особливим святом, яке триватиме 24 години на добу і сім днів на тиждень цілий місяць»
На презентації трансляції Євро-2016 українським транслятором «Футбол 1/2» директор цих двох каналів Олександр Денисов розповів суть роботи своїх медіа задля забезпечення якісного висвітлення чемпіонату Європи.
«Для телеканалів «Футбол1/2» після Євро-2012 і ЧС-2014 це вже третя велика подія. У рамках медіагрупи у нас є своя місія: перетворити Євро-2016 на особливе свято, яке триватиме 24 години на добу і сім днів на тиждень цілий місяць. Будуть не тільки трансляції, ці два канали будуть присвячені Євро-2016. У нас було кілька сценаріїв з приводу цієї події. Все залежало від того, пройдемо ми чи ні. Ми переглянули наш підхід до висвітлення. Все було проаналізовано, перебудовано. Для нас було важливо знати, скільки людей ми можемо відправити у Францію у цей непростий час. Плюс, врахувати фан-зони, щоб були картинки з усіх майданчиків. У нас буде чотири групи, дві з них будуть зі збірною 24 години на добу і сім днів на тиждень. Всі найсвіжіші і ексклюзивні новини будуть виходити в ефір «Футбол 1/2». Інші дві будуть географічно покривати Францію, щоб ми могли отримувати репортажі-включення зі всіх стадіонів. Одна буде на півночі, друга — на решті частини.

Крім того, три наших спеціалісти будуть працювати в Парижі в броадскаст-центрі, куди УЄФА поставляє ексклюзивний контент для офіційних трансляторів», - сказав Денисов.