​Тайсон: «Не знаю, хто переможе. М'яч ще не на полі»

Футбол України 13 Квітня, 19:23 501
​Тайсон: «Не знаю, хто переможе. М'яч ще не на полі»
Півзахисник «Шахтаря» Тайсон готується до повторного чвертьфінального матчу Ліги Європи проти португальської «Браги».

- Ви пропускали матч проти «Сталі» через травму. Як зараз ваше здоров'я?

- В принципі, я готовий до завтрашнього матчу, як і всі мої колеги. У грі проти «Сталі» ми отримали не зовсім той результат, якого хотіли і чекали. Зараз головне - сфокусуватися на завтрашньому матчі і вийти з позитивним результатом, - цитує Тайсона terrikon.com.

- Яку «Брагу» ви очікуєте завтра?

- Ми чекаємо хороший футбол. «Брага» - відмінна команда з якісними футболістами. Ми всі готові до цього матчу. Вийдемо і спробуємо досягти хорошого результату.

- Ви знайомі з кимось зі своїх земляків у «Бразі»? І могли б ви когось з них порекомендувати «Шахтарю»?

- Це від мене не залежить, це вирішувати іншим людям - кого запрошувати в «Шахтар». Я, на жаль, не знайомий з бразильцями «Браги». Ніколи з ними не спілкувався.

- Деякі кажуть, що стилі гри «Шахтаря» і «Браги» в чомусь схожі. Ти відчув це в першому матчі? І кого ти вважаєш фаворитом у завтрашньому матчі?

- Тактична схема насправді схожа. А так на полі наша гра багато в чому різна. Що стосується результату, то я не можу судити. М'яч ще не викотився на поле. Кожна гра - це різна історія, і завтрашній матч дасть нам свій результат.

- Ви втратили очки в останньому матчі чемпіонату. Чи не означає це, що «Шахтар» перегляне пріоритети і зробить ставку на Лігу Європи?

- На даний момент ми забудемо про чемпіонат, тому що завтра нас чекає єврокубковий поєдинок. Головне - перемогти і вийти в півфінал, після чого ми задумаємося про чемпіонат України. Завжди потрібно бути сфокусованим на наступний матч.

- Готовий, на ваш погляд, «Шахтар» вийти у фінал Ліги Європи?

- Ми завжди намагаємося все робити крок за кроком. Ми не можемо сьогодні говорити про те, що ми вийдемо у фінал або завоюємо трофей. Звичайно, кожен гравець мріє про це, кожна команда до цього прагне. Але потрібно робити все крок за кроком. Інакше нічого не вийде.