Команда тижня Ліги Європи

Світовий футбол 15 Квітня, 11:26 919
Команда тижня Ліги Європи | 19-27
Найбільше представництво в Команді тижня за підсумками матчів-відповідей 1/4 фіналу у «Шахтаря», але «Ліверпуль», «Вільяреал» і «Севілья» теж не залишилися у програші.

Воротар: Яго Еррерін ( «Атлетік»)

Незважаючи на його прекрасну гру, «Атлетік» програв «Севільї» по пенальті. Втім, якби не його сейви після ударів Вісенте Іборра і Кевіна Гамейро, до овертайму справа могла не дійти.

Захисник: Даріо Срна ( «Шахтар»)

Правий захисник провів за «Шахтар» рекордний 486-й матч, в якому відзначився 48-м голом у складі гірників і двома результативними передачами. У підсумку український клуб легко переміг «Брагу» і вийшов до півфіналу.

Захисник: Іван Ордець ( «Шахтар»)

Високий і потужний гравець гідно замінив дискваліфікованого Ярослава Ракицького в центрі оборони «Шахтаря», добре відігравши в парі з досвідченим Олександром Кучером.

Захисник: Тімоте Колодзейчак ( «Севілья»)

Автор одного з голів у першому матчі, Колодзейчак знову відмінно себе проявив, зокрема в епізоді, коли вибив м'яч з лінії воріт після удару Аріція Адуріса.

Півзахисник: Марко Ройс ( «Боруссія»)

Спочатку П'єр-Емерік Обамеянг подвоїв перевагу Дортмунда з його проникаючої передачі, а на 57-й хвилині Ройс вже сам зробив рахунок на «Енфілді» 3:1.

Півзахисник: Віктор Коваленко ( «Шахтар»)

Коваленко вийшов «під нападаючим» і в свої 20 років заробив пенальті на 25-й хвилині, взяв участь у другому голі «Шахтаря», а потім відзначився сам.

Півзахисник: Джеймс Мілнер ( «Ліверпуль»)

Один з головних героїв чудової перемоги «Ліверпуля». Півзахисник збірної Англії віддав результативний пас Коутиньо, а в доданий час подав Деяну Ловрену на вирішальний гол.

Півзахисник: Коутіньо ( «Ліверпуль»)

Бразилець вразив нижній кут після швидкого перепасування з Джеймсом Мілнером, а потім подав кутовий, з якого Мамаду Сахо зрівняв рахунок в матчі-відповіді, подарувавши «червоним» надію.

Півзахисник: Самуель Кастільехо ( «Вільяреал»)

Молодий хавбек блискуче відпрацював на лівому фланзі в поєдинку зі «Спартою» і встиг відзначитися красивим забитим м'ячем. Після рикошету від Радослава Ковача 21-річний гравець обробив м'яч грудьми і розстріляв дальній кут воріт Давида Бічіка за меж штрафного.

Нападаник: Кевін Гамейро ( «Севілья»)

Французький форвард зрівняв рахунок у другому таймі після передачі Гжегожа Крихов'яка, а в серії 11-метрових, як і в фіналі Ліги Європи УЄФА-2013/14, завдав вирішального удару.

Нападаник: Седрік Бакамбю ( «Вільяреал»)

У матчі-відповіді зі «Спартою» конголезець знову продемонстрував всі свої козирі - швидкість, потужність і хорошу реалізацію. Оформивши дубль у ворота пражан, Бакамбю довів кількість голів у поточному турнірі до дев'яти.