Олексій Андронов: «В чому антиросійськість моєї позиції, якщо на Донбасі нас немає, якщо там трактористи і шахтарі, а не ми?»

Джерело фото: sports.ru

Світовий футбол 363 15 Квітня, 18:12

Відомий російський коментатор - про своє відсторонення від роботи на «Матч ТВ».

– Ти ж розумієш, що рано чи пізно це повинно було статися?

– Ні, абсолютно не розумію, - цитує Андронова sports.ru

– Здається, Вася Уткін мені якось сказав: «Олексій Андронов як ніхто з нас вміє нариватися». Твоя активна державна позиція дуже контрастувала з тим місцем, де ти працював. А ти працював на «Газпром» і весь час був проти режиму, один з оплотів якого – саме «Газпром».

– По-перше, якщо я вважаю, що щось робиться неправильно, це не означає, що неправильно робиться абсолютно все. Що найбільше мене обурило в програмі «Бесогон» – що я пішов через кому з Матвієм Ганапольським, якого зловили, по-чоловічому кажучи, на брехні. У Криму знімали якийсь проморолик, де 15 людей йшли з російськими прапорами. 15 осіб – тому що більше для ролика було не потрібно. Але Ганапольський розписав це так, що саме стільки людей у Криму хочуть бути разом з Росією. Або коли йому телефонували в ефір, говорили щось про Порошенка, а він відповідав в дусі: «Не телефонуй сюди більше, сволота путінська». Мені не сподобалося бути в одному списку з Ганапольським, тому що він один з тих, хто застосовує заборонені прийоми в журналістиці. Він нічим не кращий за Дмитра Кисельова. Вони стоять по різні боки столу, але займаються одним і тим же.

Я абсолютно неполітичний діяч. Так, я підтримую ту частину народу України, яка вийшла на Майдан і знесла Януковича. Але ми, Росія, адже не маємо до цього офіційно ніякого відношення. Ми офіційно не ведемо війну на Донбасі. Тоді в чому антиросійськість моєї позиції, якщо нас там немає, якщо там трактористи і шахтарі, а не ми?

Ще раз: якщо я незадоволений чимось, це не означає, що я незадоволений всім.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100