Володимир Безубяк: «У «Карпат» вже немає мотивації битися за Лігу Європи»

Футбол України 17 Квітня, 19:28 559
Володимир Безубяк: «У «Карпат» вже немає мотивації битися за Лігу Європи»
Старший тренер «Карпат» після матчу з «Волинню» (0:0) прокоментував втрату львів'янами шансів на єврокубки та роль у команді Олега Лужного.
«Бракувало нам свіжості, напевно тому, що цілий тиждень йшли дощі, а зараз спека. Можливо, ще тому така гра була, що «Зоря» вчора програла, і в команди вже нема мотивації битися за Лігу Європи. Будемо розбиратися, чому стільки браку в центрі допускали досвідчені гравці. Дуже багато браку... Десь Даушвілі не вистачає витривалості, Голодюку сил. Грали ми на характері, мали моменти, але їх не реалізували. Для того, щоб очки брати, треба більше моментів створювати.

Судді відповідають за свої дії. Скільки фолів вони не зафіксували у сторону «Волині»? Треба передивитися і тоді вже давати аналіз. Я не інспектор. Їхня робота – судити, а наша – тренувати. З нашої точки не видно було, що там трапилося. Спершу гравець «Волині» влетів у воротаря. Що, воротар сам собі буде гол забивати? По другому випадку – якщо гравець поза грою, то він поза грою. Читайте правила.

Шкода, що ми в цьому дербі не показали кращої майстерності через велику кількість браку. Треба було більше холоднокровності, більше атак. Коли будуть очки? Треба виграти - і тоді піде психологічна впевненість. Зовсім по-іншому піде гра. Ми претендували на єврокубки, але інші на них, очевидно, більше заслуговують.

Лужний? У мене своя робота, у нього своя. Він куратор всіх трьох команд. У роздягальню не заходив після гри, бо нема сенсу – зараз усі на емоціях, всі виснажені. Завтра розберемо гру», - цитує Безубяка офіційний сайт «Карпат».