Підсумки 22-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців

Динамо Київ 17 Квітня, 21:44 697
Підсумки 22-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців | 19-27 Фото: fcgoverla.uz.ua
Орендовані динамівці «Говерли» програють команді Сергія Реброва в Ужгороді, а Хльобас переграє Калітвінцева.

У 22-му турі Ліги Парі-Матч з дозволу «Динамо» проти київського клубу зіграли усі орендовані «Говерлою» гравці «біло-синіх», окрім дискваліфікованого за перебір жовтих карток Віталійса Ягодінскіса.

Олексій Савченко, Віталій Гемега та Орест Кузик вийшли в основному складі «Говерли», але не допомогли ужгородцям вистояти у матчі проти свого рідного клубу (0:2 на користь «Динамо»). Кузик провів повну гру, а Гемега та Савченко були замінені на 76-й та 84-й хвилинах відповідно на інших півзахисників – Тому та Хоменка.

У паралельному суботньому поєдинку «Дніпра» та «Металіста» теж взяли участь обидва орендовані харків᾿янами динамівці. Ігор Харатін зіграв усі 90 хвилин, а Дмитро Рижук – лише чверть години, вийшовши на 77-й хвилині замість Касьянова. Проте вони нічим своїй команді не допомогли – «Металіст» програв у Дніпропетровську з розгромним рахнком 5:0.

Завершувала ігровий уїк-енд зустріч «Ворскли» та «Чорноморця» у Полтаві. Сильнішими виявилися господарі (2:0), у складі яких 80 хвилин зіграв Дмитро Хльобас, після чого нападник був замінений на Чеснакова. А за одеситів увесь матч провів Владислав Калітвінцев, який наприкінці гри міг скоротити рахунок, але це йому та його партнерам не вдалося. Ще один орендований динамівець у складі «Чорноморця» − Олексій Хобленко – сьогодні залишився в запасі.