Лукман Аруна: «Присвячую сьогоднішній гол моїй доньці»

Динамо Київ 17 Квітня, 23:24 705
Лукман Аруна: «Присвячую сьогоднішній гол моїй доньці»
Орендований «Астаною» хавбек київського «Динамо» поділився враженнями від свого дебютного голу за казахстанську команду.
«Емоції найпозитивніші. Вважаю, що команда показала хорошу гру та заслужено перемогла. Хочу присвятити мій сьогоднішній гол моїй доньці, якій завтра виповниться два рочки.

Казахстанський чемпіонат прогресує, і видно, що перемоги тут даються з великими труднощами. Разом з тим, мені ще потрібно трохи часу, щоб звикнути до нового клубу, партнерів, поліпшити взаємодію з гравцями в атакуючій фазі. Сподіваюся, що наша команда буде додавати з кожною новою грою.

Звичайно, шкода, що не зміг втілити ще один гольовий момент в гол та оформити дубль. Але це футбол. Він складається з таких моментів. За це його і люблять мільйони. Якби я виявився у такій ситуації ще раз - я б точно не упустив свій шанс.

Голи з далекої відстані? Всьому свій час. Ніколи неможливо передбачити, коли ти зможеш забити знову. Але сподіваюся, що, коли настане такий момент, я зможу його реалізувати. Футбол - командний вид спорту, і тут часто важливіше прийняти рішення, яке принесе користь команді, ніж думати про те, щоб забити якомога витонченіше», - цитує Аруну Sports.kz.