Андрес Палоп: «Я і не думав про те, щоб забити самому»

Футбол України 21 Квітня, 17:23 616
Андрес Палоп: «Я і не думав про те, щоб забити самому»
​Колишній голкіпер «Севільї» Андрес Палоп згадує свій історичний гол у ворота «Шахтаря».
«У футболі потрібно битися до останньої секунди, адже саме тоді і може все вирішитися. У першому матчі вдома ми зіграли внічию - 2:2. Це був не дуже хороший результат, оскільки нас чекала поїздка в Україну, де все ще панувала зима, і погодні умови були не найкращими. Здавалося, «гірники» пройдуть далі, так як вони до останніх секунд вели з рахунком 2:1. Нам вже нічого втрачати, тому я вирішив рвонути вперед», - цитує Палопа ru.uefa.com.

«Я подумав: «Треба йти вперед і створювати плутанину. Заблокувати кого-небудь із суперників, а там якийсь відскок, рикошет, і, можливо, партнер по команді далі все вирішить. І добре б при цьому не втратити м'яч, бо тоді «Шахтар» поставить крапку третім голом». Але я і не думав про те, щоб забити самому».

«Коли пішла подача з кутового, всі були готові, але я побачив, що м'яч летить прямо на мене. Знав, що можу завдати удару без перешкод з боку суперників. Постарався, щоб м'яч влетів в сітку і зробив так, що в результаті було призначено додатковий час. Це були найприголомшливіші емоції в моєму житті. Тепер знаю, що відчуває партнер по команді, коли забиває гол».