«Динамо» перемагає «Ворсклу» та достроково оформлює чемпіонство

Динамо Київ 24 Квітня, 21:25 611
«Динамо» перемагає «Ворсклу» та достроково оформлює чемпіонство  | 19-27
Підопічні Сергія Реброва мінімально перемогли полтавську «Ворсклу» та захистили звання чемпіона України.

На старті матчу команди одне до одного тільки приглядалися. Ближче до 10 хвилини обидва колективи обмінялися хорошими моментами. Спочатку Бартулович зі стандарту виконав передачу, яку нападник «Ворскли» замкнув, але м'яч до рук забрав Шовковський. Після цього епізоду схожий момент створило «Динамо». Андрій Ярмоленко розхитав захисника, виконав навіс до штрафного, де Олег Гусєв головою завдав удару по воротах - вийшло не точно.

«Біло-сині» продовжували тиснути на захист суперника. Потенційно небезпечний стандарт заробив Мораєс, який не вдалося вдало виконати Мігелю Велозу. Дещо згодом Андрій Ярмоленко вирішив із далеку пробити лівою ногою - Непогодов витягнув м'яч із ближнього кута.

А вже на 36-й хвилині матчу голкіперу «Ворскли» не вдалося врятувати команду. Ярмоленко ефектно обіграв двох суперників у чужому штрафному майданчику, віддав на Мораєса, а Жуніору залишалось тільки влучити у ворота - 1:0.

Перший тайм завершився у тривожному моменті для Шовковського. Антон Шиндер завдав удару по воротах, Віда намагався його заблокувати, але м'яч у неприємному рикошеті закочувався у ворота, проте Сашо впевнено зіграв у цьому епізоді.

Другий тайм команди розпочали активно. «Ворскла» вийшла на другу частину матчу налаштованою на позитивний результат. Близько 55 хвилини чудову можливість зрівнювати рахунок мав Ткачук. Спочатку футболіст полтавчан встояв у боротьбі із Хачеріді, а потім завдав удару зовнішньою стороною стопи - м'яч розминувся зі штангою.

Перед цим епізодом також можливість забивати мали і господарі поля. Мігель Велозу отримав передачу від Ярмоленка і пробив на виконання. Момент вийшов небезпечним, але по воротах португалець не влучив.

Активна гра «Динамо» в атаці знову ледь не перетворилася у забитий гол. Андрій Ярмоленко зібрав навколо себе декількох захисників «Ворскли», віддав п'ятою на Сидорчука, Сергій виконав м'яку передачу партнеру, але Велозу промайнув повз м'яч.

Останні хвилини матчу пройшли для команди Сергія Реброва досить тривожно. Гравець «Ворскли» виконав навіс до штрафного зі стандартного положення, а там Чеснаков зіграв на підхоплення і завдав потужного удару, проте він вийшов не влучним.

У підсумку київське «Динамо» із мінімальним рахунком обіграло полтавчан та достроково захистило звання чемпіона України.

Ліга Парі-Матч. 23-й тур. «Динамо» - «Ворскла» 1:0.

Гол: Мораєс 36.

«Динамо»: Олександр Шовковський, Даніло Сілва, Мігель Велозу (Буяльський), Віторіно Антунеш, Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук (Гармаш), Жуніор Мораєс, Сергій Рибалка, Олег Гусєв (Гонсалез), Домагой Віда, Євген Хачеріді.

«Ворскла»: Непгодов, Сімінін, Даллку, Скляр, Ткачук, Чеснаков, Бартуловіч (Громов), Предута (Сапай), Дитятьєв, Ребенок.