Олег Гусєв: «Для чемпіонства потрібно рік працювати і прожити третину життя на базі»

Динамо Київ 25 Квітня, 11:18 506
Олег Гусєв: «Для чемпіонства потрібно рік працювати і прожити третину життя на базі»
Віце-капітан «Динамо» розповів, чого варто було його команді чемпіонство.

- Всі дуже задоволені, адже рік роботи приніс плоди у вигляді результату. Зараз всі видихнули і розслабилися, тому що довго до цього йшли. Вважаю, провели непоганий сезон - не виграли всього в двох матчах, тому чемпіонство заслужене.

- Яке за рахунком це чемпіонство особисто для вас?

- П'яте. Щоразу воно цінне. Для того, щоб стати чемпіоном ти працюєш не в одному матчі, як в боксі, наприклад, де досить виграти один бій, щоб завоювати титул. У футболі ж потрібно працювати цілий рік, пройти двічі в сезоні збори, виграти багато матчів, прожити третину життя на базі. Тому таке досягнення дуже цінним.

- Утримати чемпіонство складніше, ніж завоювати його вперше?

- Мотивація є завжди. Ти граєш заради того, щоб порадувати уболівальників, які прийшли на стадіон, і мільйонів тих, хто дивиться матчі по телевізору. Думаю, сьогодні ми подарували їм хоч якісь позитивні емоції. Це свято для всіх!

- Яким буде настрій на наступний матч з «Шахтарем»?

- Можу з упевненістю сказати, якби ми навіть грали взимку на зборах з «Шахтарем», гра все одно була б принциповою. Так що без різниці, має гра турнірне значення чи ні, поєдинок буде дуже принциповим, - цитує Гусєва «КП» в Україні».