​Вболівальники «Кубані» звернулись до клубу і окремо до Євгена Селезньова

Світовий футбол 25 Квітня, 22:09 790
​Вболівальники «Кубані» звернулись до клубу і окремо до Євгена Селезньова
Євген Селезньов своїми «падіннями та інтерв’ю» на стільки зачіпає почуття вболівальників «Кубані», що вони присвятили йому окремий абзац у відкритому зверненні до команди.
«Шановні гравці «Кубані»! Ми звертаємося до Вас і думаємо, що нашу думку розділяє більшість уболівальників нашого клубу.
Останнім часом Ваші результати, м'яко скажемо, залишають бажати кращого. І це знову змушує нас нагадати Вам про найважливіші речі, яким, мабуть, Ви зараз не надаєте великого значення. Розуміємо, що останнім часом Вас підтримують не мінімум 15 тисяч уболівальників на стадіоні, як було раніше, а 5-6 тисяч, але саме найвідданіших, що підтримують вас за будь-якої погоди і незалежно від турнірного становища. Саме їх ми і представляємо.
Навколо нашої команди весь сезон ходять чутки про проблеми, які, на жаль, завжди підтверджуються. Так було з невиплатами зарплати, а зараз в команді назрів конфлікт більшості гравців з головним тренером Сергієм Ташуєвим. Тому ми хочемо Вам нагадати, що потрібно сконцентруватися на п'яти крайніх матчах сезону 2015/16, які для нас, відданих уболівальників, будуть п'ятьма фіналами. Ми не кинемо вболівати за клуб в будь-який лізі, де б не грала наша «Кубань», АЛЕ Ви не повинні забувати, що в розіграші залишилися цілих 15 очок, і ще не втрачено жодних шансів навіть для того, щоб уникнути стикових матчів.
Хлопці, ми хочемо Вам нагадати, що проблеми і конфлікти з тренером потрібно вирішувати не безвольною грою в важливих матчах, а більш цивілізованим способом. Подумайте хоча б про те, що виліт в ФНЛ для будь-якого гравця не є кроком вперед і на користь кар'єрі не йде. Ну, а вболівальники хочуть бачити свою улюблену команду в РФПЛ, а не на просторах ФНЛ, але дивлячись на Ваше бажання у багатьох останніх матчах, є відчуття, що ВИ ВЖЕ ЗДАЛИСЯ! Візьміться нарешті за гру в футбол, вистачить дурних закидів на єдиного нападника, якого закриває 2 або 3 захисники. Подивіться на гру «Лестера», на гру того ж «Ростова». А головне, подивіться в очі гравців цих команд - у них немає ні краплі байдужості до гри, вони і не віддають ні сантиметру поля без боротьби!
Погляд гравців на полі говорить багато про що: небайдужості до вболівальників і результату. Погляд, який покаже нам, що Ви думаєте про «Кубань», а не про те, в яку команду Ви перейдете в наступному сезоні. В останніх іграх, на жаль, ми бачимо погляд небайдужості у кількох гравців. Подивіться, як бореться Денис Якуба або Георгій Зотов. Зарядіться їх енергією. Не потрібно лягати без сил в засмучених почуттях після поразки і витрачати на це емоції, витрачайте сили на боротьбу в єдиноборствах. Витрачайте сили на удари по воротах зрештою, адже неможливо перемогти, якщо ти не б'єш по воротах.

Окремо звертаємося до Євгена Селезньова. Будь ласка, Женя, перестань падати від будь-якого дотику і випрошувати штрафний або пенальті. Борись так, як ти боровся в Лізі Європи за «Дніпро», не розводь руками, а візьми на себе роль лідера і борись до кінця. Не дають пенальті - грай далі, вистачить цих постійних інтерв'ю в стилі «Ми програли тому, що погано грали» або «В Україні за таке дають пенальті». Досить! Обтрусився і побіг забивати. Ти - приклад для багатьох гравців «Кубані», так покажи гру, яку ти показував в «Дніпрі» або «Шахтарі».

Мужики! Ваші суперники в останніх матчах - це «Зеніт», «Мордовія», «Локомотив», «Динамо» і «Урал». Це ваші 5 фіналів, в яких Ви доводите щось не тренеру, якому Ви і доводити нічого вже не прагнете, а вболівальникам і тільки їм. За Вас вболівають люди, для яких емблема з цифрами «1928» - не порожній звук.
Збережіть прописку в РФПЛ, і наступний сезон покаже, що ми потрапили в ряди аутсайдерів випадково. Ми в Вас віримо, а Ви повинні повірити в те, що зможете зіграти в цих 5-ти фіналах так, як ніколи не грали!», - наводить текст листа «СЕ».