Винниківський «Рух» хоче підписати Мілевського

Футбол України 26 Квітня, 20:39 830
Винниківський «Рух» хоче підписати Мілевського
Команда з містечка під Львовом зусиллями відомого бізнесмена Григорія Козловського у цьому сезоні спробує себе в Другій лізі України. Власник клубу здивує футбольну Україну новими гравцями.
«Команда гратиме у Другій лізі. Засумував за футболом, тому хочу знову здивувати футбольну Україну. Дуже хочемо підсилити свій склад. Ми ще не до кінця розуміємо, наскільки елітною буде обойма наших футболістів. Сьогодні уже маємо підписані контракти з такими гравцями як Станіслав Чучман, Борис та Григорій Баранці. Ці люди, а також Володимир Федорів, стовідсотково будуть у нашій команді. Окрім них, команду повинні підсилити й інші серйозні футболісти. Потенційні новачки нашої команди – Артем Фаворов, Володимир Бідловський, Павло Гордійчук та Артем Мілевський. Усі вищезгадані гравці за винятком Фаворова та Мілевського - вихованці львівського футболу. Хочемо зробити команду, кістяком якої будуть саме вихованці львівського футболу.

Спілкувався з агентом Мілевського, Артем буде думати над нашою пропозицією. Це аж ніяк не перше квітня і в жодному разі не піар. Хочемо, щоб Артем своїм досвідом допоміг команді виконати поставлене на сезон завдання. Ймовірно, його зірковість і збере більшу кількість вболівальників на трибунах. До червня Артем повинен дати нам відповідь. Звісно, були б раді побачити його в гостях у Винниках», - сказав власник «Руху» Григорій Козловський.