Голкіпер «Реала» встановив рекорд у Лізі чемпіонів

Світовий футбол 27 Квітня, 13:44 643
Голкіпер «Реала» встановив рекорд у Лізі чемпіонів | 19-27
Голкіпер мадридського «Реала» Кейлор Навас в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів з «Манчестер Сіті» (0:0) встановив клубний рекорд.

На 28-й хвилині матчу Навас зрівнявся з колишнім голкіпером амстердамського «Аякса» Едвіном ван дер Саром в Лізі чемпіонів в сезоні-1995/96, а потім перевершив його за кількістю «сухих» хвилин.

Після матчу з «Манчестер Сіті» воротар «Реала» збільшив кількість хвилин без пропущених голів до 720. На даний момент Наваса випереджає лише екс-голкіпер лондонського «Арсеналу» Йенс Леманн, який не пропускав у ЛЧ протягом 853 хвилин.

Також Кейлор Навас встановив рекорд «Реала» за кількістю «сухих» матчів в одному сезоні Ліги чемпіонів - у цьому турнірі воротар не пропускає голів у восьми матчах.