Павло Онисько: «Нинішні «Карпати вже навіть вівцями не обзивають»

Футбол України 30 Квітня, 12:37 1092
Павло Онисько: «Нинішні «Карпати вже навіть вівцями не обзивають»
Павло Онисько, який грав у нападі «Карпат» з 1997-го по 2002 роки, а в 2005-му виступав за «Ворсклу», розповів, чому не вірить, що львів’яни здатні повернутися з Полтави з очками.
- Карпатівці нині перебувають далеко не в найліпшому стані, - каже Павло. – Навесні команда перемогла лише «Говерлу», однак навіть у тому матчі дії підопічних Володимира Безуб’яка бездоганними не назвеш. Невмотивовані і понівечені внутрішніми труднощами й безгрошів’ям ужгородці мали нагоди забити. Звичайно, як львів’янин хотів би вірити, що «Карпати» здатні перемогти й продовжити суперечку з «Олександрією» за місце в Лізі Європи. Проте треба дивитися на речі реалістично. Полтавці зараз набагато організовані. Сачко має міцний кулак виконавців, на силу якого вимушені втрати одного-двох виконавців не впливають. Тому я й не бачу проблеми в тому, що через дискваліфікацію не вийде на поле Шиндер, - цитує Ониська ua-football.com.

Теоретично турнірної мотивації у «Карпат» більше. Але маю побоювання, що розуміння, що права на осічку немає, може карпатівців скутати. За єврокубки треба було боротися в очному протистоянні з «Олександрією». Зараз футболістів «Карпат» має більше бентежити, що влітку в декого завершуються контракти, що може змінитися тренерський штаб й відповідно треба працювати на своє становище вже в майбутньому. Було б добре, щоб львів’яни продемонстрували свій потенціал, однак підозрюю, що не обтяжені турнірними турботами ворскляни гратимуть в атаці відкритіше. Відчуваю, що гра буде результативною і спрогнозую перемогу господарів 2:1.