Підсумки 24-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців

Динамо Київ 30 Квітня, 23:28 1103
Підсумки 24-го туру Ліги Парі-Матч для орендованих динамівців | 19-27
Гол Дмитра Хльобаса - у огляді 24-го туру ЛІги Парі-Матч для динамівців, які виступають у оренді в українських клубах.

У першому суботньому матчі 24-го туру «Говерла» приймала «Зорю», і участь трьох орендованих динамівців не врятувала ужгородців від чергової поразки – цього разу з розгромним рахунком 0:4. Олексій Савченко, Віталій Гемега та Орест Кузик провели на полі увесь матч, а Савченко записав собі в пасив попередження на 19-й хвилині. Нагадаємо, що ще один орендований у «Динамо» футболіст – Віталійс Ягодінскіс – досі відбуває трьохматчеву дискваліфікацію, тому проти «Зорі» не грав.

Більш результативно склався матч для Дмитра Хльобаса (на фото), який допоміг «Ворсклі» впевнено обіграти у домашньому матчі «Карпати» (3:0). Форвард відіграв усі дев’яносто хвилин, а на 67-й хвилині забив другий гол полтавців.

Також переможно провів сьогодні поєдинок із «Олімпіком» харківський «Металіст» (1:0), у складі якого єдиним голом відзначився екс-захисник «Динамо» Дмитро Рижук. Він забив головою на 76-й хвилині після подачі штрафного.

Орендований динамівець у складі харків’ян – Ігор Харатін – також провів на полі увесь матч, але заробив лише жовту картку у компенсований час.

Двоє динамівців одеського «Чорноморця», який пропускав тур Ліги Парі-Матч через відмінену гру з «Металургом», зіграли у товариському матчі з аматорським клубом «Атлетік». Причому Олексій Хобленко відзначився у ньому дублем (голи на 28-й та 33-й хвилинах), а Владислав Калітвінцев забив м’яч на 40-й хвилині. У підсумку спаринг завершився з рахунком 5:0 на користь одеситів.