«Наші за кордоном»

Динамо Київ 3 Травня, 14:23 631
«Наші за кордоном» | 19-27
Тяжкі травми Владлена Юрченка і Руслана Малиновського, гол-красень Євгена Селезньова у ворота «Зеніта», а також рятівний гол Євгена Павлова. Все це, а також новини про українських футболістів, у нашому огляді.

Владлен Юрченко ( «Байер»)

Владлен Юрченко отримав на тренуванні тяжку травму, та вилетів на дуже довгий термін. Дуже серйозна травма коліна точно залишить його поза грою до кінця сезону, а також гравець не зможе допомогти збірній Україні, якщо б його туди викликали звісно.

Бажаємо якнайшвидшого відновлення Владлену!

Євген Коноплянка («Севілья»)

Коноплянка зіграв два сірих матчі на цьому тижні. Спочатку він нічого не показав у Львові проти «Шахтаря», а у Прімері «Севілья» знову програла, цього разу 1-0 команда Емері поступилась «Еспаньолу», а Коноплянка вийшов у другому таймі, та змінити хід гри йому не вдалося.

Чекаємо його гру у четвер, скоріше за все він буде грати з перших хвилин, адже отримав травму один із його конкурентів Крон Делі, який пропустить увесь 2016 рік

Юнес Беланда («Шальке»)

Беланда вийшов на 90-й хвилині матчу його «Шальке» з «Ганновером», та навіть не торкався ігрового снаряду. «Гірники» виграли 3:1 на виїзді та змогли закріпитись у зоні Ліги Європи.

Завдяки тому, що головні конкуренти «Шальке» втратили очки, до четвертого місця лише одне очко, так що боротьба за Лігу Чемпіонів триває.

Артем Кравець і Борис Тащи («Штутгарт») проти Віктора Скрипника ( «Вердер»)

«Вердер» просто знищив команду Кравця і Тащи. Ця гра була однією з ключових для команд, адже вони відчайдушно змагаються за право грати у Бундеслізі наступного року.

«Вердер» переміг 6:2, варіантів у «Штутгарта» просто не було, команда Віктора Скрипника домінувала на полі протягом 90 хвилин і результат закономірний.

Це четверта поспіль поразка команди Кравця, який зіграв лише 10 хвилин. «Штутгарт опустився на передостанню сходинку, а «Вердер» перемістився на безпечне 15 місце.

Василь Прийма («Фрозіноне»)

Василь Прийма став справжнім антигероєм зустрічі. Його випустили у середині другого тайму матчу «Фрозіноне» і «Мілану» за рахунку 3:1 на користь аутсайдера.

Мало того, що «Фрозіноне» втратило перемогу, так ще й Прийма привіз пенальті на 92-й хвилині матчу.

Ця поразка вже на 99% відправляє «Фрозіноне» в Серію Б.

Денис Олійник («Вітесс»)

Денис Олійник просидів усю гру на лаві для запасних, а його «Вітесс» вдома програв «Утрехту» 1:3, тим самим майже втративши всі шанси на потрапляння до плей-офф.

Останній тур залишилось зіграти «Вітессу», суперником буде «Твенте». Лише у разі перемоги самого «Вітесса», а також втрати очок конкурентами, «Вітесс» зможе продовжити свій сезон.

Денис Бойко («Бешикташ»)

Бойко знову не грав, а його «Бешикташ» продовжує крокувати до чемпіонства. «Бешикташ» виграв у останньому турі 4:0 у «Кайсеріспора» та за три тури до закінчення чемпіонату має перевагу у три очки.

Наступний матч команда Дениса зіграє проти «Галатасарая».

Руслан Малиновський («Генк»)

Руслан Малиновський, як і Владлен Юрченко отримав жахливу травму. Руслан порвав хрестоподібні зв’язки і про ЄВРО 2016 Руслан може вже забути... Дуже прикро втрачати такого гравця. Сподіваємось, що він повернеться ще більш сильним і умотивованим.

Сергій Болбат («Локерен»)

Болбат зіграв майже весь матч свого «Локерену» проти «Мехелена». Його змінили за рахунку 2:1 на користь «Локерена», але втримати перемогу команді Болбата не вдалося, на останній доданій хвилині суперник зрівняв рахунок.

Артем Мілевський ( «Конкордія»)

Артем Мілевський провів увесь матч за свою «Конкордію», але його команда програла 2:0, а Артем відзначився лише жовтою карткою.

«Конкордія» продовжує боротися за виживання.

Максим Коваль («Оденсе»)

Коваль продовжує спостерігати за грою своєї команди лише з лави для запасних. Грютебуст видав черговий непоганий матч, а «Оденсе» здобуло перемогу 2:0.

Дмитро Льопа та В’ячеслав Чурко («Академія Пушкаша»)

Чурко та Льопа не потрапили навіть до заявки «Академії Пушкаша», але їх команда перемогла 2:1 «Гонвед» і мала всі шанси залишитись у Вищій лізі, потрібно було лише, щоб «Вашаш» втратив очки у своєму матчі.

Євген Павлов («Вашаш»)

Євген Павлов став одним із героїв своєї команди. Саме його гол на 90 хвилині зняв усі питання стосовно того, яка команда покине Вищу Лігу.

«Вашаш» переміг на виїзді «Будапешт» 2:0, та відправив «Академію Пушкаша» до Першої ліги.

Євген Селезньов («Кубань»)

Кубань була розбита «Зенітом» на стадіоні Петровський, а Селезньов зміг відзначитись красенем голом, який ніяк не допоміг його команді, яка продовжує знаходитись у зоні вильоту.

Марко Девіч («Рубін») проти Олександра Зінченко («Уфа»)

Рубін Марко Девіча у минулому турі зустрічався з «Уфою» Олександра Зінченка. Обидва футболісти грали з перших хвилин, але відзначитись голом їм не вдалось.

Гра закінчились нічийним рахунком 1:1, який більше на руку «Уфі», для якої це очко дуже важливе, адже вона продовжує боротися за виживання.

Олексій Гай («Габала»)

Олексій Гай знову забиває! Цього разу українець забив з пенальті за свою «Габалу», але цей гол не допоміг його команді виграти. Рахунок 2:2 залишив «Габалу» на четвертій сходинці.